W Zabrzu kręcić będą historyczny film. Rozpoczyna się casting, wiadomo już, jaka jest minimalna stawka. Kiedy ruszają zdjęcia?

W Zabrzu będą kręcone zdjęcia do „międzynarodowego filmu historycznego”. Rozpoczyna się casting: poszukiwane są osoby w różnym wieku, zarówno dorośli jak i dzieci. Wiadomo już, jakie będą stawki i kiedy ruszą zdjęcia.

Fot. UM Zabrze
Zabrze

Każdy, kto chciałby spróbować swych sił powinien skontaktować się ze Studiem ABM Silesia. Zgłoszenie należy wysłać poprzez odpowiedni formularz, dostępny na stronie internetowej. Wiadomo, że to film historyczny i będzie to produkcja międzynarodowa. Zdjęcia w Zabrzu ruszają 20 listopada.

Serdecznie zapraszamy do udziału w planie filmu historycznego na terenie Zabrza. Akcja filmu rozgrywa się w latach 50. i 60. Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się osoby, które jeszcze nie brały udziału w planie – informują organizatorzy.

Poszukiwani są dorośli w różnym wieku, jak również dzieci. Agencja poszukuje pań i panów, z klasycznymi i dłuższymi włosami. Preferowany wiek: 18-90 lat. Oprócz tego dzieci w wieku 5-12 lat.

Zdjęcia odbędą się w dniach 20, 21, 22, 23, 24 listopada w Zabrzu. Oprócz tego, w dniach 10 i 14 listopada, przewidziane są obowiązkowe przymiarki wyjazdowe (transport organizuje produkcja) – tłumaczy AMB Silesia.

Organizatorzy zastrzegają, że skontaktują się z wybranymi osobami. Wynagrodzenie za dzień zdjęciowy wyniesie od 120 zł netto. Uzależnione jest to od roli i ewentualnej kontynuacji.

Nie cudzołóż i nie kradnij

Może Cię zainteresować:

Kinowa premiera nowej polskiej komedii kryminalnej „Nie cudzołóż i nie kradnij” coraz bliżej. W Zabrzu odbędzie się specjalny pokaz tego filmu

Autor: Redakcja

26/10/2022

Sadzenie drzew jpg

Może Cię zainteresować:

W parku im. rotmistrza Witolda Pileckiego pojawiło się 2000 nowych drzew. To efekt akcji „Nie bądź plastik”, do której włączyły się także zabrzańskie szkoły

Autor: Magda Sincewicz

29/10/2022

czytaj więcej:

Okno na parlament

Komedie, farsa, bajka... Wrześniowy repertuar Teatru Nowego

Sportostrada 3 2048x1322

Kolejny odcinek ścieżki pieszo-rowerowej oddany do użytku

Dzien Dziecka PLAKAT A3

Dzień Dziecka w Arenie. Piknik zacznie się o 11.00

Nagrody za Wydarzenie Muzealne Roku 2015....

Zrzut ekranu 2016 04 25 o 09 54 54

"Celem nie była i nie jest likwidacja teatru"....

Muzeum gliwice 1

Wybitni artyści w Willi Caro. Podwieczorki...

IMG 3402

Prof. Miodek: Gliwice metaforycznie są wilgotne