Kinowa premiera nowej polskiej komedii kryminalnej „Nie cudzołóż i nie kradnij” coraz bliżej. W Zabrzu odbędzie się specjalny pokaz tego filmu

Na 18 listopada zaplanowano kinową premierę nowej polskiej komedii kryminalnej „Nie cudzołóż i nie kradnij”. Kilka dni później w Zabrzu odbędzie się pokaz specjalny, w którym uczestniczyć będą aktorka Aleksandra Popławska oraz autor zdjęć – Mateusz Wajda.

Facebook/ Nie cudzołóż i nie kradnij
Nie cudzołóż i nie kradnij

„Nie cudzołóż i nie kradnij” to nowa komedia kryminalna, której reżyserem jest debiutujący w tej roli Mariusz Kuczewski. – Chcemy stworzyć film, który będzie dla widzów przede wszystkim doskonałą rozrywką. Jednak gdzieś między wierszami zapraszamy do małej refleksji. Pokazując nieprzewidywalne losy bohaterów, zadamy widzom pytanie, czy to kim są i jak żyją zależy od nich, od przypadku, czy może od „siły wyższej” – mówił przed rozpoczęciem zdjęć reżyser.

Efekty? Julia Wieniawa jako nierządnica w stroju anioła, Mateusz Banasiuk jako niewierny mąż Aleksandry Popławskiej, Cezary Pazura jako sutener rodem z Dzikiego Zachodu, a Bartek Firlet i Sebastian Stankiewicz jako fajtłapowaci, ale groźni gangsterzy. To tylko niektóre gwiazdy, które można będzie zobaczyć w reżyserskim debiucie Mariusza Kuczewskiego, scenarzysty m.in. „Underdoga” i trzech części „Listów do M.”

Dodajmy, że producentem filmu jest Magdalena Kuczewska, za zdjęcia odpowiada Mateusz Wajda, a kostiumy stworzyła Aleksandra Dzióbek.

Na 18 listopada zaplanowano kinową premierę „Nie cudzołóż i nie kradnij”, a 26 listopada w Planet Cinema w Zabrzu odbędzie się pokaz specjalny filmu. Początek o godzinie 18. A po seansie – spotkanie i rozmowa z zabrzanką Aleksandrą Popławską oraz autorem zdjęć – Mateuszem Wajdą.

czytaj więcej:

Zabrze

W Zabrzu będą kręcić film. Rozpoczął się casting

Korespondent gliwice

Spotkanie autorskie. Korespondent wojenny...

Marta Florek

Marta Florek kierownikiem wokalnym GTM!

Dlaczego Mecwaldowski biegał po ulicach Gliwic?

Ratusz noc

Weekend kulturalny. Muzyka w parku i na Rynku!

Audioprzewodnik

Z audioprzewodnikiem po Gliwicach. Jak i za ile?

I HAVE A DREAM

Koniec sezonu teatralnego w rytmie przebojów ABBY