Kinowa premiera nowej polskiej komedii kryminalnej „Nie cudzołóż i nie kradnij” coraz bliżej. W Zabrzu odbędzie się specjalny pokaz tego filmu

Na 18 listopada zaplanowano kinową premierę nowej polskiej komedii kryminalnej „Nie cudzołóż i nie kradnij”. Kilka dni później w Zabrzu odbędzie się pokaz specjalny, w którym uczestniczyć będą aktorka Aleksandra Popławska oraz autor zdjęć – Mateusz Wajda.

Facebook/ Nie cudzołóż i nie kradnij
Nie cudzołóż i nie kradnij

„Nie cudzołóż i nie kradnij” to nowa komedia kryminalna, której reżyserem jest debiutujący w tej roli Mariusz Kuczewski. – Chcemy stworzyć film, który będzie dla widzów przede wszystkim doskonałą rozrywką. Jednak gdzieś między wierszami zapraszamy do małej refleksji. Pokazując nieprzewidywalne losy bohaterów, zadamy widzom pytanie, czy to kim są i jak żyją zależy od nich, od przypadku, czy może od „siły wyższej” – mówił przed rozpoczęciem zdjęć reżyser.

Efekty? Julia Wieniawa jako nierządnica w stroju anioła, Mateusz Banasiuk jako niewierny mąż Aleksandry Popławskiej, Cezary Pazura jako sutener rodem z Dzikiego Zachodu, a Bartek Firlet i Sebastian Stankiewicz jako fajtłapowaci, ale groźni gangsterzy. To tylko niektóre gwiazdy, które można będzie zobaczyć w reżyserskim debiucie Mariusza Kuczewskiego, scenarzysty m.in. „Underdoga” i trzech części „Listów do M.”

Dodajmy, że producentem filmu jest Magdalena Kuczewska, za zdjęcia odpowiada Mateusz Wajda, a kostiumy stworzyła Aleksandra Dzióbek.

Na 18 listopada zaplanowano kinową premierę „Nie cudzołóż i nie kradnij”, a 26 listopada w Planet Cinema w Zabrzu odbędzie się pokaz specjalny filmu. Początek o godzinie 18. A po seansie – spotkanie i rozmowa z zabrzanką Aleksandrą Popławską oraz autorem zdjęć – Mateuszem Wajdą.