Handlował narkotykami w swoim mieszkaniu. Policjanci znaleźli u niego ponad pół kilograma środków odurzających. 47-latek usłyszał już zarzuty

Policjanci z Zabrza „namierzyli” mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Jak się okazało, 47-latek handlował narkotykami w swoim mieszkaniu, a także posiadał je i to w znacznej ilości. Został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy wytypowali i namierzyli 47-latka, który w miejscu zamieszkania miał posiadać znaczne ilości narkotyków. Zaplanowali i zrealizowali akcję, podczas której złapali 47-latka na gorącym uczynku. Kiedy przeszukali pomieszczenia, znaleźli i zabezpieczyli ponad pół kilograma środków odurzających, wśród których były: amfetamina, metamfetamina, a także marihuana. Zatrzymany usłyszał już zarzuty dotyczące handlu oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Zabrzu wniosek o zastosowanie wobec 47-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania – informują zabrzańscy policjanci. Decyzją sądu 47-latek został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

Wydział Ruchu Drogowego Zabrze

Może Cię zainteresować:

23-letni kierowca z Zabrza prowadził pod wpływem narkotyków. Miał też je przy sobie. I w mieszkaniu...

Autor: Redakcja

06/02/2023

Nielegalne automaty Zabrze

Może Cię zainteresować:

Nielegalne automaty w centrum miasta przejęte przez zabrzańskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej

Autor: Redakcja

02/02/2023

Mężczyzna podejrzany o zgwałcenie 17-latki w Zabrzu

Może Cię zainteresować:

Podejrzany o gwałt na 17-latce aresztowany. To nie był pierwszy gwałt, jaki miał na sumieniu

Autor: Redakcja

01/02/2023