23-letni kierowca z Zabrza prowadził pod wpływem narkotyków. Miał też je przy sobie. I w mieszkaniu...

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę. Podczas kontroli znaleźli przy nim narkotyki, a badanie testerem wykazało, że 23-latek był pod wpływem środków odurzających.

Fot. Policja Zabrze
Wydział Ruchu Drogowego Zabrze

Samochód marki Volkswagen został zatrzymany do kontroli na ulicy Boboli przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej komendy. Za kierownicą samochodu siedział 23-letni mieszkaniec Zabrze. Jak się okazało, miał przy sobie marihuanę, zaś badanie narkotesterem wykazało, że był też pod jej wpływem.

W tej sytuacji pobrana została krew do badań. W trakcie dalszych czynności kolejną porcję narkotyku znaleziono w jego mieszkaniu. 23-letni mieszkaniec Zabrza będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających i kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi – informują zabrzańscy policjanci.

Nielegalne automaty Zabrze

Może Cię zainteresować:

Nielegalne automaty w centrum miasta przejęte przez zabrzańskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej

Autor: Redakcja

02/02/2023

Zabrzańscy policjanci prowadzą zatrzymanego

Może Cię zainteresować:

Dwaj mężczyźni zaatakowali... maczetami 25-latka. Zostali aresztowani w Zabrzu, usłyszeli już zarzuty usiłowania zabójstwa

Autor: Redakcja

31/01/2023