Zobacz podopiecznych schroniska w Zabrzu. Psiaki i koty czekają na nowych opiekunów

Ponad sto zwierzaków wygląda z niecierpliwością na właścicieli. W zabrzańskim schronisku znajdują się zarówno bezpańskie psy, jak i koty. Miasto zachęca, by zainteresować się ich losem i jednego z nich zabrać do domu.

Bezdomniaki czekają na adopcję

- W naszym mieście działa nowoczesny obiekt schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wszystkie zwierzaki, które tam mieszkają z utęsknieniem czekają na nowy, kochający dom. Dlatego też każdego, kto myśli o adopcji psa albo kota, a także tych, którzy nie mogą zwierzaka adoptować, ale chcieliby wesprzeć Schronisko, zachęcamy do kontaktu z organizacją - zapraszając urzędnicy miejscy.

Placówka Psitul mnie działa przy ulicy Bytomskiej 150. Jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-16:00 oraz w sobotę i niedzielę od 10:00 do 14:00. Informacje na temat adopcji wybranego zwierzaka znajdziemy na stronie internetowej. Zobaczymy tam też zdjęcia czworonogów. Część z nich zagościła również w powyższej galerii.

Placówka nie tylko zajmuje się porzuconymi zwierzętami. Zaprasza także do pracy chętnych wolontariuszy. Psitul mnie organizuje też zajęcia dla różnych grup: dzieci, seniorów czy osób z niepełnosprawnością.

Schronisko Psitulmnie w Biskupicach

Może Cię zainteresować:

Nowoczesne schronisko dla zwierząt w Biskupicach zostało oficjalnie otwarte. Kosztowało ponad 19 milionów złotych. „Będzie też pełnić funkcje edukacyjne i szkoleniowe”

Autor: Redakcja

16/06/2023

Zabrze ogrod botaniczny

Może Cię zainteresować:

Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu już otwarty. Dziś pierwsza impreza wśród zieleni!

Autor: Urszula Gołkowska

04/05/2024