Znęcał się nad żoną i córką. Teraz 42-latek nie może się zbliżać do pokrzywdzonych i grozi mu więzienie

Znęcał się nad żoną i córką, został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III. 42-latek, decyzją prokuratury, został objęty policyjnym dozorem, ma ponadto zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz kontaktowania się z nimi.

Fot. Policja Zabrze
Policjanci zatrzymali 42-latka, który znęcał się nad żoną i córką

42-latek został zatrzymany po tym, jak ofiara sama zgłosiła się do policjantów z prośbą o pomoc. Jak ustalili funkcjonariusze, 42-latek pod wpływem alkoholu wszczynał w domu regularne awantury, znęcając się nad swoją 41-letnią żoną i nieletnią córką – podczas awantur miało dochodzić do przemocy fizycznej i psychicznej.

Policjanci zebrali materiał dowodowy – zatrzymany usłyszał już zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem i w czasie trwania postępowania musi zgłaszać się do jednostki policji. Podejrzanego obowiązuje również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i nakaz opuszczenia mieszkania.

Za popełnione przestępstwo 42-latkowi grozi kara więzienia.

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 73-latka który znęcał się nad swoją żoną

Może Cię zainteresować:

Od trzech lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Teraz 73-latkowi grozi więzienie

Autor: Redakcja

08/12/2023

Ofiarą oszustów padł 77-latek z Zabrza

Może Cię zainteresować:

Kolejny mieszkaniec Zabrza padł ofiarą oszustów. 77-latek stracił swoje oszczędności. „Przestępcy znów wykorzystali metodę na pracownika banku”

Autor: Redakcja

01/12/2023