Od trzech lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Teraz 73-latkowi grozi więzienie

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 73-latka, który znęcał się nad swoją 68-letnią żoną. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem, ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią. Grozi mu teraz więzienie.

Fot. Policja Zabrze
Zabrzańscy policjanci zatrzymali 73-latka który znęcał się nad swoją żoną

73-latek został zatrzymany, kiedy ofiara sama zgłosiła się do policjantów o pomoc. Jak ustalili policjanci, 73-latek będąc pod wypływem alkoholu wszczyna regularnie awantury ze swoją żoną. Taka sytuacja miał trwać już od trzech lat.

Podczas licznych awantur miało dochodzić do przemocy fizycznej i psychicznej. Zbieraniem materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się policjanci z zabrzańskiej „dwójki”. Zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem – informuje zabrzańska komenda.

Podczas trwania postępowania 73-latek będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji. Podejrzanego obowiązuje zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, otrzymał ponadto nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara więzienia.

112

Może Cię zainteresować:

Zabrzanin znęcał się nad byłą partnerką. Grozi mu 5 lat więzienia

Autor: Redakcja

26/02/2023

Ofiarą oszustów padł 77-latek z Zabrza

Może Cię zainteresować:

Kolejny mieszkaniec Zabrza padł ofiarą oszustów. 77-latek stracił swoje oszczędności. „Przestępcy znów wykorzystali metodę na pracownika banku”

Autor: Redakcja

01/12/2023