W Zabrzu znów działa lodowisko, przy którym można wypożyczyć łyżwy. Oto godziny otwarcia i ceny

Na skwerze przy ulicy Powstańców Śląskich w Zabrzu znów działa lodowisko, którym zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Lodowisko ma być otwarte do końca lutego.

Fot. UM Zabrze
Zabrzańskie lodowisko działa przy ulicy Powstańców Śląskich

Lodowisko, tak jak w zeszłym roku, pojawiło się niedaleko miejskiego Ratusza, na skwerze przy ulicy Powstańców Śląskich. Obiekt został udekorowany świątecznym oświetleniem. Można z niego korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 14-21, natomiast w soboty i niedziele w godzinach 9-21. Ostatnie wejście – godzina 20.

Co istotne, szczególnie dla uczniów – w święta i ferie będzie można korzystać z lodowiska codziennie już od godziny 9.

Bilet normalny za godzinę ślizgawki kosztuje 9 złotych, natomiast ulgowy – 5 złotych. Na miejscu można także wypożyczyć łyżwy, co kosztuje 9 złotych za godzinę. Koszt rezerwacji dla grupy to z kolei 250 złotych za godzinę.

Lodowiskiem zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zgodnie z zapowiedziami, obiekt ma być otwarty do końca lutego 2024 roku.

Zabrze ma swoją wersję Monopoly

Może Cię zainteresować:

„To coś wyjątkowego i możemy być dumni”. Zabrze ma już swoją wersję Monopoly. Z okazji premiery odbędzie się gra miejska

Autor: Redakcja

07/12/2023

Mapa Park Miliona Świateł Zabrze

Może Cię zainteresować:

Miliony świateł ponownie rozbłysną w Zabrzu. Opowieść o Alicji od 20 października. „Chcemy rozbudzić wyobraźnię odwiedzających”

Autor: Redakcja

12/10/2023