Miliony świateł ponownie rozbłysną w Zabrzu. Opowieść o Alicji od 20 października. „Chcemy rozbudzić wyobraźnię odwiedzających”

To już trzeci raz, gdy w mieście pojawi się wyjątkowa atrakcja. Park Miliona Świateł tym razem wraca z opowieścią o Alicji. Wystawę będzie można zwiedzać od 20 października.

Kąpielisko Leśne w Zabrzu kolejny raz zamieni się w bajkowy krajobraz. Wszystko dzięki interaktywnym instalacjom, które nie raz zaskoczą zwiedzających. Tym razem przeniosą się w baśniowy świat powieści Lewisa Carrolla.

Park Miliona Świateł znów w Zabrzu

- Projektując doświadczenie parku tematycznego Alicja, chcieliśmy pokazać kolorową magiczną krainę w nieco innym świetle. Każdy obszar tematyczny przestrzeni parku został starannie przygotowany, aby rozbudzić wyobraźnię odwiedzających, zarówno młodych, jak i starszych. – mówi Mateusz Kaczorowski z Multidekor. Wprowadzamy zwiedzających w specyficzny świat pełen wrażeń i niepowtarzalnych przeżyć. - dodaje.

Projekt działa w mieście już trzeci rok, ale w tym sezonie organizatorzy zaskoczą wszystkich nowym, premierowym tematem.

W tym sezonie obowiązywać będą nowe zasady dotyczące biletów. Organizatorzy rezygnują z biletów datowanych, aby można było z nich korzystać codziennie podczas trwania wystawy. Dzięki temu zabiegowi pogoda i zdarzenia losowe, takie jak rozchorowanie dzieci, nie będą krzyżowały nikomu planów.

Można już kupić bilety, również te w promocji

Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowano na 20 października. Z okazji kolejnego sezonu funkcjonowania Parku w Zabrze na stronie wydarzenia www.parkmilionaswiatel.pl uruchomiono limitowaną promocję na bilety w przedsprzedaży.

Ponadto od 25 września przed Galerią Katowicką oraz w centrum handlowym PLATAN w Zabrzu można oglądać przedpremierowe instalacje będące zapowiedzią nowej ekspozycji.

Jesienno-zimową iluminację można odwiedzać od wtorku do niedzieli (od 20 października).

Bilety:
Poniedziałek – niedziela:
Ulgowy 37,- | Normalny 41,- | Rodzinny 137,-

Promocja na start (limitowana sprzedaż on-line)
Ulgowy 27 ,- | Normalny 31 ,- | Rodzinny 102 ,-

Dzieci do lat trzech — wejście darmowe | Ulgowy – 3 -18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie | Rodzinny - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci ( 3-18 lat )

Około 600-metrowy odcinek ulicy Chłopskiej w Zabrzu zostanie wyremontowany

Może Cię zainteresować:

Remont 600-metrowego odcinka ulicy Chłopskiej kosztować będzie 5 milionów złotych, a prace potrwają osiem miesięcy

Autor: Redakcja

11/10/2023

Arena Zabrze

Może Cię zainteresować:

Ministerstwo przyznało "wstępnie" dofinansowanie na budowę czwartej trybuny Areny Zabrze

Autor: Patryk Osadnik

09/10/2023