„Świeże Brzmienie” już w sobotę w strefie Carnall. Na małej scenie wystąpi DJ MC. A co nas czeka w kolejne weekendy?

W sobotę, 29 lipca, na małej scenie, w ramach Carnall Festivalu, będzie można posłuchać „Świeżego Brzmienia” w wykonaniu DJ-a. Wystąpi DJ MC. Początek – godzina 20.

Fot. Paweł Janicki/ UM Zabrze
Carnall Festival 2023 DJ MC

Przypomnijmy, że koncerty w ramach Carnall Festivalu rozpoczęły się w miniony weekend. W strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza wystąpili Vito Bambino oraz Rosalie, a koncertów wysłuchały prawdziwe tłumy. To jednak nie koniec muzycznych wydarzeń. W najbliższą sobotę, 29 lipca, na małej scenie, w ramach Carnall Festivalu, będzie można posłuchać „Świeżego Brzmienia” w wykonaniu DJ-a – wystąpi DJ MC. Początek o godzinie 20. Występy w ramach „Świeżego Brzmienia” w wykonaniu DJ-ów zaplanowano również na 12 i 19 sierpnia.

Będzie można się pobawić, potańczyć albo po prostu posiedzieć i podelektować się dobrą muzyką. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Carnall Festivalu jest wolny! – podkreślają organizatorzy. Co więcej, w Zabrzu, w kolejne letnie weekendy, w ramach Carnall Festivalu, wystąpią także między innymi Mikromusic, Karaś/Rogucki, WaluśKraksaKryzys i Brodka. Nie zabraknie Orkiestry Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Oto harmonogram wydarzeń w ramach Carnall Festivalu na najbliższe weekendy:

  • 29 lipca – „Świeże Brzmienia” z Dj MC – Specjalista od muzyki, początek o godz. 20,
  • 6 sierpnia – KARAŚ/ROGUCKI i Mikromusic, początek o godz. 18.30,
  • 12 sierpnia – „Świeże Brzmienia” z Dj MC – Specjalista od muzyki, początek o godz. 20,
  • 19 sierpnia – „Świeże Brzmienia” z Dj MC – Specjalista od muzyki, początek o godz. 20,
  • 27 sierpnia – Brodka i WaluśKraksaKryzys, początek o godz. 18:30.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Dodajmy, że wydarzenia dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Luxtorpeda przyjedzie do Zabrza

Może Cię zainteresować:

Dużo rocka i bluesa w Zabrzu – druga edycja Carnall Festivalu w Sztolni Królowa Luiza coraz bliżej. Wiadomo już, kto wystąpi na scenie

Autor: Magda Sincewicz

24/06/2022

Strefa Carnall, Zabrze

Może Cię zainteresować:

Strefa Carnall, czyli nadziemna strefa Sztolni Królowej Luizy w Zabrzu, już otwarta

Autor: Katarzyna Pachelska

02/07/2021