Dużo rocka i bluesa w Zabrzu – druga edycja Carnall Festivalu w Sztolni Królowa Luiza coraz bliżej. Wiadomo już, kto wystąpi na scenie

Sztolnia Królowa Luiza po raz drugi wypełni się mocnym dźwiękami znanych artystów. Zeszłoroczna edycja Carnall Festivalu tak przypadła do gustu miłośnikom dobrych brzmień, że organizatorzy w tym roku postanowili wrócić do zrewitalizowanej strefy.

Facebook/ Luxtorpeda OFFICIAL
Luxtorpeda przyjedzie do Zabrza

Pierwszy weekend lipca będzie nie lada gratką dla fanów dobrego rocka i ekscentrycznego popu. Wszystko za sprawą artystów, którzy rozpoczną trwający przez całe wakacje festiwal.

– 2 lipca, w zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza, rozpocznie się druga edycja Carnall Festivalu. Na scenie wystąpią Luxtorpeda i Natalia Przybysz. Publiczność podczas koncertu inaugurującego otrzyma więc dawkę ognistego rocka w połączeniu z ekscentrycznym popem. Początek o godz. 18 – informuje zabrzański magistrat.

Letnia rozpiska zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W drugi weekend lipca zagra JJ Band (blues), z kolei 16 lipca – TSA MNK (Michalski, Niekrasz, Kapłon, hard rock). 23 lipca wystąpi Hard Rockets (rock), a w ostatni lipcowy weekend Mr. Beat (rock). Pierwszy weekend sierpnia będzie należał do Kraków Street Band (folk/blues). 13 sierpnia wystąpią 4Szmery (hard rock), a 20 sierpnia Boogie Boys (blues, rock and roll).

czytaj więcej:

Carnall Festival 2023 DJ MC

DJ MC w strefie Carnall. A kto wystąpi w kolejne weekendy?

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!