Policjanci z komisariatu III zatrzymali 49-latka, który znęcał się nad swoją rodziną. „Podejrzanego obowiązuje zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych”

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 49-latka, który od 2017 roku znęcał się nad swoją żoną i synem. Mężczyzna, decyzją prokuratury, został objęty policyjnym dozorem, dostał też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i kontaktowania się z nimi.

Fot. Policja Zabrze
Policja Zabrze

Do zatrzymania doszło po otrzymaniu zgłoszenia o regularnych awanturach wszczynanych przez 49-latka, podczas których miało dochodzić do przemocy psychicznej oraz fizycznej wobec 47-letniej żony. Świadkiem awantur miał być ich syn.

Zbieraniem materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się policjanci z zabrzańskiejtrójki”. Zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego nad swoją żoną oraz synem. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji. Podejrzanego obowiązuje również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych bez ich zgody i nakaz opuszczenia mieszkania – informują zabrzańscy policjanci.

49-latkowi, za popełnione przestępstwo, grozi teraz kara nawet do 5 lat więzienia.

Zabrze Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych

Może Cię zainteresować:

O włos od tragedii na przejściu dla pieszych w Zabrzu. Kierowca surowo ukarany

Autor: Redakcja

29/12/2022

Policja

Może Cię zainteresować:

19-latek prowadził samochód pod wpływem narkotyków. I bez uprawnień. Teraz stanie przed sądem

Autor: Redakcja

28/12/2022

Zabrze policja zatrzymała 32-latka

Może Cię zainteresować:

Policja zatrzymała 32-letniego mężczyznę podejrzanego o podpalenie ponad 20 samochodów w Rokitnicy

Autor: Redakcja

15/12/2022