Nowa restauracja - Strefa Smaków KŁOS - powstała w Zabrzu. Otwarcie już w poniedziałek 18 września 2023 r.

Na terenie zakładu piekarniczego firmy Kłos w strefie ekonomicznej w Zabrzu powstała restauracja - Strefa Smaków KŁOS. Otwarcie już w poniedziałek 18 września. Kłos ma już podobny lokal gastronomiczny w Katowicach.

W poniedziałek 18 września 2023 r. o godz. 8 rano zostanie otwarta nowa restauracja w Zabrzu - Strefa Smaków KŁOS. Lokal znajduje się w zakładzie piekarniczym firmy Kłos, położonym przy ul. Karola Goduli 10 w obrębie zabrzańskiej części Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Choć firma Kłos specjalizuje się w produkcji chleba i innych wyrobów piekarniczych, to ostatnio weszła też w produkcję garmażerki (pierogi, placki, krokiety itp), lodów, a w Katowicach w dzielnicy Piotrowice-Ochojec prowadzi z powodzeniem bistro pod nazwą Kłos.

I zabrzańska restauracja, jak widać, będzie kontynuować ten trend. Częścią lokalu jest sklep z pieczywem i słodkościami. A co będzie w menu Strefy Smaków? Lokal na razie nie opublikował jadłospisu, ale z pierwszych postów na Facebooku można się dowiedzieć, że będzie można tu zjeść m.in. pizzę. Mają być tu też serowowane tradycyjne dania kuchni polskiej oraz specjały kuchni europejskiej.

Nowy zabrzański lokal chwali się też patio, gdzie można będzie skorzystać z ładnej pogody i zjeść na zewnątrz. Restauracja ma też ogród zimowy. W sumie to całkiem spory lokal.

Jako jedna z pierwszych nową restaurację miała szansę zobaczyć Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Trattoria La Vecchia Scuola

Może Cię zainteresować:

Znana zabrzańska restauracja została zamknięta. Przyjeżdżali do niej goście też z okolicznych miast

Autor: Katarzyna Pachelska

26/10/2022

Dariusz chojnacki teatr slaski

Może Cię zainteresować:

"Gdy na tym stadionie Górnik wygrywa, to jest to lepsze od orgazmu". Dariusz Chojnacki o Wielkich Derbach Śląska

Autor: Marcin Zasada

15/09/2023

Dobiega końca remont torowiska na ulicy Wolności

Może Cię zainteresować:

Tramwaje wracają do Zaborza, Mikulczyc i centrum Zabrza. Remont torowisk zbliża się do końca, w tym tygodniu odbywają się już jazdy próbne

Autor: Redakcja

13/09/2023