Był poszukiwany trzema listami gończymi za niezapłacone grzywny oraz posiadanie narkotyków. Został zatrzymany, bo jechał za szybko...

Był poszukiwany trzema listami gończymi. Wpadł, bo przekroczył prędkość i nie miał prawa jazdy. Zatrzymali go policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej komendy. 26-latek najbliższe pół roku spędzi w areszcie.

Fot. Policja Zabrze
Przekroczył prędkość i nie miał prawa jazdy

Policjanci zabrzańskiej „drogówki”, na ulicy Bytomskiej, zatrzymali do kontroli samochód marki Ford, którego kierowca przekroczył prędkość. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a – co więcej –był poszukiwany trzema listami gończymi za niezapłacone grzywny oraz posiadanie narkotyków. 26-latek został zatrzymany i najbliższe pół roku spędzi w zakładzie karnym.

Przypomnijmy, że to kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany ostatnio przez zabrzańskich policjantów. Niedawno zabrzańscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym 31-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna został aresztowany, grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja

Może Cię zainteresować:

W uszach słuchawki, a w organizmie 1,5 promila. 40-letni zabrzanin ukarany został wysokim mandatem

Autor: Redakcja

21/03/2023

18 latek został aresztowany za pobicie

Może Cię zainteresować:

Pobity 18-latek w szpitalu, jeden z trójki bandytów w areszcie. „Zatrzymanie pozostałych to kwestia czasu”

Autor: Redakcja

15/03/2023