Zwłoki w biskupickim lesie. Czy to mężczyzna, który zaginął w 2017 roku?

Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok przez biegłych lekarzy medycyny sądowej. Aktualnie prowadzone są czynności, zmierzające do [...]
Zabrze zwloki w lesie

Zabrzańscy kryminalni prowadzą czynności identyfikacyjne, zmierzające do potwierdzenia tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w lesie w Biskupicach, między drogą krajową 88 a ul. Tarnogórską.

W trakcie policyjnych oględzin znalezione zostały dokumenty, które wskazują, że mogą to być zwłoki mężczyzny zaginionego w 2017 roku w Kędzierzynie-Koźlu.
O znalezisku zabrzańską policję poinformował mężczyzna spacerujący po lesie. Na miejsce wezwana została grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny. W trakcie oględzin odnalezione zostały dokumenty, należące do mężczyzny zaginionego w 2017 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok przez biegłych lekarzy medycyny sądowej. Aktualnie prowadzone są czynności, zmierzające do wyjaśnienia sprawy oraz potwierdzenia tożsamości mężczyzny.
źródło i foto: KMP Zabrze

czytaj więcej:

Policja zabrze 1

Pijana ekspedientka obsługiwała klientów w sklepie

Pijana 38-latka śmiertelnie ugodziła nożem...

Policja zabrze 1

Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed...

Zabrze

Wypił kilka butelek wódki i obudził się w...

Wypadek zabrze

Zawracał w niedozwolonym miejscu. Pasażerka...

Kradli prąd - dwa nielegalne podłączenia przy...

Narkotyki zabrze

43-letnia kobieta sprzedawała narkotyki...