Wypadł z VIII piętra. Został znaleziony rano przed blokiem przez przechodnia

Pomimo podjętych czynności przez ratowników medycznych nie udało się uratować mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz [...]

Zabrze 2

Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie śmierci mężczyzny, który wypadł z okna na VIII piętrze

Mężczyzna został znaleziony rano przed blokiem przez przechodnia. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem zabrzańskiej prokuratury przeprowadziła oględziny.
Tuż po godzinie 6.30 miejscowa policja otrzymała informację, o mężczyźnie leżącym przed blokiem na jednym z zabrzańskich osiedli. Zgłaszająca poinformowała, że najprawdopodobniej mężczyzna nie żyje. Na miejsce zostały skierowane służby medyczne, a także policyjne radiowozy. Niestety przypuszczenia kobiety okazały się słuszne. Pomimo podjętych czynności przez ratowników medycznych nie udało się uratować mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem zabrzańskiej prokuratury przeprowadziła oględziny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mężczyzna wypadł z okna mieszkania mieszczącego na VIII piętrze. Czynności w sprawie trwają.
źródło: KMP foto: Pixabay

czytaj więcej:

Z nożem w ręku groził śmiercią. Miał prawie 3...

Zabrze 3

3,14 - liczba PIjanych kierowców. W Zabrzu trwa...

Ambulans 658x350

Stracił panowanie, wjechał w krawężnik, uderzył...

Tylko w tym tygodniu potrącono 3 osoby. Jedna z...

Smierc zabrze

"Pieszy nagle wszedł na jezdnie". Śmiertelny...

Wypadek zabrze

Zawracał w niedozwolonym miejscu. Pasażerka...

Potracenie kmp zabrze

Nietrzeźwy pieszy potrącony na oznakowanym...