Kolizja czterech pojazdów z udziałem radiowozu. Konieczna była interwencja pogotowia

Na parkingu galerii handlowej przy ulicy Świętej Barbary doszło do zdarzenia dwóch pojazdów. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce wpadli w poślizg zderzając się z samochodem biorącym wcześniej udział w kolizji. W trakcie oczekiwania na drugi patrol w radiowóz uderzył kolejny pojazd. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego.

Wypadek Zabrze

Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 lutego przed godziną 21:00. Policjanci z zabrzańskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów marki Nissan oraz Fiat, do której doszło na parkingu przy ulicy Świętej Barbary. Dojeżdżając na miejsce, policjanci wpadli w poślizg i zderzyli się z samochodem marki Nissan Micra, który wcześniej został uszkodzony.

Zdarzenie zostało zgłoszone do komendy miejskiej. Na miejsce skierowano drugi patrol policji. W oczekiwaniu na wsparcie w policyjny radiowóz marki Volkswagen Crafter uderzył pojazd marki Skoda. W wyniku zdarzenia policjant doznał urazu ręki. Na miejsce skierowano Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy poszkodowanemu policjantowi na miejscu zdarzenia. Obyło się bez hospitalizacji.

Policyjny samochód

Może Cię zainteresować:

Wypadek na przystanku: 85-letnia kobieta przytrzaśnięta drzwiami. Kierowca autobusu odjechał, z pomocą pospieszyli przechodnie

Autor: Redakcja

26/01/2023