Wkrótce pierwszy mecz Górnika w Lidze Europejskiej, z AEK Ateny. W Dąbrowie Górniczej. Rozpoczęła się sprzedaż biletów

Piłkarze ręczni Górnika już niedługo rozegrają pierwszy mecz w grupie B Ligi Europejskiej EHF – z AEK Ateny. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to spotkanie, które – przypomnijmy – odbędzie w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej.

Fot. FB/ AEK Athletic Club
Pierwszym rywalem Górnika będzie AEK Ateny

W grupie B Ligi Europejskiej EHF rywalizować będą, oprócz Górnika Zabrze, grecki AEK Ateny, szwajcarski HS Kriens-Luzern i niemiecki TSV Hannover-Burgdorf, który w rundzie kwalifikacyjnej wyeliminował szwedzki IF Ystads.

Przypomnijmy, że hala Pogoni nie spełnia wymogów EHF obowiązujących na tym szczeblu rozgrywek, dlatego zabrzanie szukali obiektu, w którym mogliby rozgrywać mecze w Lidze Europejskiej. Wybór padł na halę Centrum w Dąbrowie Górniczej.

Pierwszy mecz Górnika w grupie B Ligi Europejskiej EHF z AEK Ateny zostanie rozegrany 17 października (początek – godzina 18.45). Sprzedaż biletów na ten pojedynek już się rozpoczęła. Bilety kosztują 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy), ale można też kupić między innymi pakiety rodzinne: 2+1 (70 zł), bądź 2+2 (80 zł).

Klub zachęca także do kupowania karnetów na wszystkie trzy mecze grupowe w cenach: 60 zł (normalny), 40 zł (ulgowy) i 30 zł (szkolny, 7-18 lat).

Terminarz meczów w grupie B Ligi Europejskiej EHF:

  • 17.10.23: Górnik Zabrze – AEK Ateny (mecz w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej, godz. 18.45), HS Kriens-Luzern – TSV Hannover-Burgdorf,
  • 24.10.23: TSV Hannover-Burgdorf – Górnik Zabrze, AEK Ateny – HS Kriens-Luzern,
  • 14.11.23: Górnik Zabrze – HS Kriens-Luzern (mecz w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej, godz. 18.45), TSV Hannover-Burgdorf – AEK Ateny,
  • 21.11.23: AEK Ateny – TSV Hannover-Burgdorf, HS Kriens-Luzern – Górnik Zabrze,
  • 28.11.23: AEK Ateny – Górnik Zabrze, TSV Hannover-Burgdorf– HS Kriens-Luzern,
  • 5.12.23: Górnik Zabrze – TSV Hannover-Burgdorf (mecz w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej, godz. 20.45), HS Kriens-Luzern – AEK Ateny.
Górnik zagra w Dąbrowie Górniczej

Może Cię zainteresować:

Piłkarze ręczni Górnika wszystkie „domowe” mecze w Lidze Europejskiej rozegrają w Dąbrowie Górniczej. Umowa została podpisana

Autor: Grzegorz Lisiecki

14/09/2023

TSV Hannover-Burgdorf będzie rywalem Górnika

Może Cię zainteresować:

Piłkarze ręczni Górnika poznali ostatniego rywala w grupie B Ligi Europejskiej. To „Wojownicy” z Hanoweru

Autor: Grzegorz Lisiecki

04/09/2023