W markecie przekleił cenę z miski na... drona. Zatrzymany 40-latek ma teraz duży problem

Policjanci z komisariatu II w Zabrzu, w jednym z marketów, zatrzymali 40-latka. Jak się okazało, mężczyzna wprowadził w błąd obsługę sklepu – przekleił metkę z tańszego produktu na droższy chcąc wyłudzić tym samym różnicę w cenie.

Komisariat II w Zabrzu jpg

Policjanci z komisariatu II otrzymali zgłoszenie o oszustwie, do którego miało dojść w centrum handlowym przy placu Teatralnym. Ochrona ujęła tam mężczyznę, który przykleił naklejkę z ceną z tańszego produktu na droższy. Na miejsce wezwani zostali mundurowi. – 40-latek zerwał z taniej miski metkę z ceną i nakleił ją na zabawkowego drona. Różnica w cenie produktów wynosiła 165 złotych. Już za linią kas oszust został ujęty przez ochronę i przekazany policjantom. W trakcie zatrzymania okazało się, że 40-latek jest nietrzeźwy – relacjonują zabrzańscy policjanci.

Jak wykazało badanie, 40-latek miał ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Grozi mu teraz nawet kara więzienia.

Zabrzańska policja

Może Cię zainteresować:

Obrażenia głowy 4-letniej pasażerki autobusu. Jak do tego doszło? Policja szuka świadków i prosi o pomoc

Autor: Redakcja

05/12/2022

Policja Zabrze

Może Cię zainteresować:

Rzucił koszem w... okno mieszkania. Zatrzymany 31-latek zarzutów usłyszał jednak znacznie więcej, bo miał przy sobie narkotyki

Autor: Redakcja

02/12/2022

Zabrze policja

Może Cię zainteresować:

51-letnia zabrzanka w internecie poznała „Księcia z Dubaju” i... historia nie skończyła się dobrze. Kobieta straciła sporo pieniędzy

Autor: Redakcja

26/11/2022