Rzucił koszem w... okno mieszkania. Zatrzymany 31-latek zarzutów usłyszał jednak znacznie więcej, bo miał przy sobie narkotyki

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 31-latka, który... rzucił koszem w okno mieszkania na parterze budynku znajdującym się przy ul. Batorego. Jak się okazało podczas przeszukania, ten akt wandalizmu nie będzie jedynym problemem zatrzymanego mężczyzny – zarzuty są poważniejsze.

Fot. Policja Zabrze
Policja Zabrze

Do zdarzenia doszło na ulicy Batorego. – Po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie na miejsce skierowano dzielnicowych, którzy rozpoczęli poszukiwania 31-latka odpowiedzialnego za wybicie szyby – informuje zabrzańska komenda. – W pewnym momencie na ulicy Dąbrowskiego zauważyli trzech mężczyzn. Jednym z nich był podejrzewany o zniszczenie mienia 31-latek. Mężczyzna próbował uciec, jednak bez powodzenia. W trakcie zatrzymania stawiał opór i namawiał towarzyszących mu mężczyzn, aby ci pomogli mu uciec przed policjantami.

Kiedy mężczyzna został zatrzymany, podczas przeszukania w jego kurtce policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę. 31-latek usłyszał już zarzuty. Na wniosek śledczych zastosowano wobec niego – jako środek zapobiegawczy – policyjny dozór. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz kara więzienia.

Policja

Może Cię zainteresować:

Metoda oszustwa „na policjanta” nadal jest niebezpieczna, na szczęście czujnością wykazał się pracownik banku

Autor: Redakcja

30/11/2022

Zabrze policja

Może Cię zainteresować:

51-letnia zabrzanka w internecie poznała „Księcia z Dubaju” i... historia nie skończyła się dobrze. Kobieta straciła sporo pieniędzy

Autor: Redakcja

26/11/2022

Policja zabrzańska

Może Cię zainteresować:

Kto podpalił 24 samochody w Rokitnicy? Śledztwo trwa, a policja poszukuje świadków i nagrań z prywatnych kamer

Autor: Redakcja

24/11/2022