Tytani Społeczni Zabrza - dziś ostatni dzień na zgłaszanie propozycji!

Dziś ostatni dzień na uhonorowanie zabrzańskich organizacji pozarządowych. Tych działających jako wolontariusze oraz angażujących się społecznie. V edycja plebiscytu Tytani Społeczni Zabrza, organizowana przez Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zabrzu - zaprasza jeszcze dziś do oddania głosów!

UM Zabrze
Tytan Społeczny Zabrza

Idea plebiscytu Tytani Społeczni Zabrza narodziła się w Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zabrzu. Celem konkursu jest symboliczne uhonorowanie organizacji pozarządowej, aktywnie działającej na rzecz lokalnej społeczności.

– Zabrze od wielu lat przeznacza środki z budżetu miasta na finansowanie działań podejmowanych przez stowarzyszenia mieszkańców – podkreśla prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.

Symboliczna statuetka Tytana Społecznego Zabrza została wykonana przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej TĘCZA w Zabrzu, gdzie realizuje się zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej.

Zgłoszenia można składać do 15 lutego, do godziny 16. Głosy oddawać mogą wyłącznie organizacje pozarządowe zarejestrowane i działające na terenie Zabrza, z zastrzeżeniem, że nie można oddać głosu na swoją organizację.

Nagrodzeni laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Tytana Społecznego Zabrza 2021.

Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zabrzu przyjmuje zgłoszenia:

  • drogą elektroniczną na adres e-mail: Cop@um.zabrze.pl
  • osobiście w siedzibie COP, ul. Brodzińskiego 4, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
  • listownie na adres: Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Brodzińskiego 4, 41-800 Zabrze. Decyduje data dotarcia wniosku do COP-u.