Trwają poszukiwania 44-letniego Bogusława Latuska. Mężczyzna ma problemy neurologiczne

Policjanci z komendy miejskiej w Zabrzu wszczęli poszukiwania 44-letniego Bogusława Latuska. Mężczyzna ma problemy neurologiczne i choruje na afazję mowy. Policjanci proszą o kontakt każdą osobę, która widziała w ostatnich dniach zaginionego.

Policjanci z Zabrza poszukują 44-letniego Bogusława Latuska, który ostatnio widziany był w środę, 13 lipca ok godziny 14:30 na ulicy Wolności 94 i Gliwickiej 4. Mężczyzna ubrany był w charakterystyczne czerwone buty oraz koszulkę z białym napisem "TAPOUT", miał też przy sobie czarną kurtkę przewieszoną przez biodra. Zabrzanin choruje na afazję mowy i ma problemy neurologiczne.

Znaki szczególne: mężczyzna ma bliznę na lewym policzku. Ubrany był w charakterystyczne czerwone buty, koszulkę z białym napisem "TAPOUT", miał też przy sobie czarną kurtkę.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, jest proszony o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu - telefon 47 8543 200 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

czytaj więcej:

Sprawca podpalenia zabrze

Policja publikuje wizerunek sprawcy podpalenia kwiaciarni

Marcin Kruczek

Zabrze. Trwają poszukiwania zaginionego Marcina Kruczka

Wypadek Zabrze

Kolizja czterech pojazdów z udziałem radiowozu

Ofiary przemocy Zabrze

Dwóch zabrzan znęcało się nad swoimi rodzinami

Podpalacz złapany

Podpalacz samochodu złapany. Grozi mu do 5 lat więzenia

Uwaga wypadek

Zderzenie motocyklu i osobówki na ul. Bytomskiej

reanimacja-mężczyzny-w-zabrzu

52-letni mężczyzna zasłabł w trakcie zakupów