Trwają poszukiwania 44-letniego Bogusława Latuska. Mężczyzna ma problemy neurologiczne

Policjanci z komendy miejskiej w Zabrzu wszczęli poszukiwania 44-letniego Bogusława Latuska. Mężczyzna ma problemy neurologiczne i choruje na afazję mowy. Policjanci proszą o kontakt każdą osobę, która widziała w ostatnich dniach zaginionego.

Policjanci z Zabrza poszukują 44-letniego Bogusława Latuska, który ostatnio widziany był w środę, 13 lipca ok godziny 14:30 na ulicy Wolności 94 i Gliwickiej 4. Mężczyzna ubrany był w charakterystyczne czerwone buty oraz koszulkę z białym napisem "TAPOUT", miał też przy sobie czarną kurtkę przewieszoną przez biodra. Zabrzanin choruje na afazję mowy i ma problemy neurologiczne.

Znaki szczególne: mężczyzna ma bliznę na lewym policzku. Ubrany był w charakterystyczne czerwone buty, koszulkę z białym napisem "TAPOUT", miał też przy sobie czarną kurtkę.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, jest proszony o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu - telefon 47 8543 200 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.