Tragedia w Zaborzu. Na terenie budowy, przy torach tramwajowych, zginął 51-letni mężczyzna. Został przygnieciony

W poniedziałek, 16 października, w Zaborzu – przy granicy z Rudą Śląską – doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął 51-latek. – Na miejscu pracują policjanci z Rudy Śląskiej, jest też prokurator – mówi mł. asp. Sebastian Bijok, rzecznik zabrzańskiej policji.

Pixabay, zdj. ilustracyjne
Policja

Do wypadku doszło około godziny 16.30, w miejscu, gdzie obok torowiska – w kierunku Rudy Śląskiej, prowadzone były prace ziemne. Przejeżdżający tam tramwaj uderzył w leżącą rurę.

Rura przygniotła jednego z pracowników, który zginął na miejscu. Miał 51 lat – informuje mł. asp. Sebastian Bijok. – Drugi mężczyzna został ranny, przewieziono go do szpitala.

Policjanci wyjaśniają, jak doszło do tej tragedii – niewykluczone, że sprawę przejmą funkcjonariusze z Zabrza. Na miejscu pojawił się także prokurator.

Kolejny przypadek przemocy domowej w Zabrzu

Może Cię zainteresować:

Przez pięć lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 77-letnią matką. 51-letni zabrzanin usłyszał już zarzut, grozi mu teraz więzienie

Autor: Redakcja

13/10/2023

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 17-letniego wrocławianina

Może Cię zainteresować:

Metodą „na policjanta” oszukał 80-letnią zabrzankę na niemal 340 tysięcy złotych. 17-latek z Wrocławia został już zatrzymany

Autor: Redakcja

12/10/2023