Unikał odsiadki, wpadł przy kontroli drogowej. Poszukiwany 41-latek z Zabrza trafił do aresztu. Posiedzi pół roku, ale kolejna kara w drodze

Unikał odsiadki, wpadł przy kontroli drogowej. Poszukiwany 41-latek z Zabrza zapamięta ten wieczór na długo, bo szczęście ewidentnie go opuściło. Zatrzymanego czeka teraz pół roku więzienia, ale za lekceważenie postanowień sądu - kolejna kara w drodze.

Policja Zabrze
Poszukiwany 41 latek z zabrza wpadl przy kontroli drogowej

Do zdarzenia doszło w piątek 5 stycznia 2024 r. około godziny 1:00 przy ulicy Buchenwaldczyków w Zabrzu. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa, którym - jak podejrzewali - kierowała osoba bez uprawnień.

Sprawdzenie w policyjnej bazie danych wykazało, że zatrzymany 41-letni mieszkaniec Zabrza posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto figuruje jako osoba poszukiwana przez sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy. 41-latek trafił już do zakładu karnego. Za złamanie sądowego zakazu grozi mu kolejna kara więzienia, nawet do 5 lat.

Pijany kierowca zabrze blisko 3 promile

Może Cię zainteresować:

Pijany kierowca z Zabrza wjechał w rondo Sybiraków. 50-latek miał blisko 3 promile alkoholu we krwi

Autor: Redakcja

02/01/2024

Kradziez mercedesa

Może Cię zainteresować:

Katowice. Zwinął ciężarowego mercedesa, bo "chciał sobie pojeździć". Po drodze ukradł paliwo ze stacji i zderzył się z innym autem

Autor: Katarzyna Pachelska

05/01/2024

Wypadek zabrzanska bytom 03

Może Cię zainteresować:

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Bytomiu Szombierkach. 84-letni mężczyzna w szpitalu

Autor: Katarzyna Pachelska

05/01/2024