Ponad kilogram marihuany w aucie, amfetamina w mieszkaniach. Zarzuty dla dwóch mężczyzn

Zabrzańscy policjanci „namierzyli” i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o narkotykowe przestępstwo. Jak się okazało, 36-latek miał przy sobie znaczne ilości narkotyków.

Zabrzańscy kryminalni wytypowali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. W poniedziałek zaplanowali i przeprowadzili akcję, podczas której „namierzyli” samochód, którym poruszał się 36-latek, a następnie zatrzymali mężczyznę. Do zatrzymania doszło na ulicy Grzybowskiej. W samochodzie policjanci znaleźli ponad kilogram marihuany.

W pojeździe był też 56-letni pasażer. Następnie policjanci przeszukali mieszkania dwójki mężczyzn, gdzie również znaleziono narkotyki. W mieszkaniu 36-latka policjanci znaleźli 209 gramów amfetaminy i kolejne działki marihuany. Podobny zestaw narkotyków, jednak w mniejszej ilości, znaleziono w mieszkaniu 56-latka – informuje zabrzańska komenda.

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszą między innymi zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. 36-latkowi grozi teraz kara do 10 lat więzienia, a 56-latkowi – do 3 lat więzienia.

Policjanci z zabrzańskiej drogówki zatrzymali 40-letniego kierowcę

Może Cię zainteresować:

„Kolekcjonerska” karta zamiast prawa jazdy? 40-latek przedstawił policjantom „dokument” wydany w Norwegii

Autor: Redakcja

31/03/2023

Znaleziona w Zabrzu broń trafi do muzeum

Może Cię zainteresować:

Znaleziony w Zabrzu karabinek Mauser trafi do tarnogórskiego muzeum. „To wartościowy eksponat”

Autor: Redakcja

30/03/2023