Oferta dla drobnych przedsiębiorców - "Lokal na próbę" na Targowisku Miejskim Pod Ratuszem

Krótkie umowy i promocyjne stawki czynszu - "Lokal na próbę", to propozycja Zabrzańskiej Agencji Realizacji Inwestycji. Kto chciałby spróbować swoich sił w biznesie na Targowisku Miejskim - czekają lokale o powierzchniach od 8 do 21 metrów.

UM Zabrze
Targowisko miejskie

Stawki czynszu od 16 zł za metr, czyli obniżone o połowę, umowy na 6 miesięcy bez dodatkowych zobowiązań, a do tego do wyboru wiele punktów handlowych w 18 pawilonach. O różnych powierzchniach - 8, 12, 16 lub 21 metrów, które dodatkowo można łączyć przez wyburzenie ścianki działowej - to propozycja Zabrzańskiej Agencji Realizacji Inwestycji. Lokale znajdują się na Targowisku Miejskim Pod Ratuszem.

- Zmodernizowane kilka lat temu targowisko zaprasza do robienia zakupów w komfortowych warunkach w samym centrum miasta. Nowoczesna infrastruktura, przyjazna także dla osób niepełnosprawnych, szeroka gama produktów i położenie przy głównych ciągach komunikacyjnych, to gwarancja szybkich i udanych zakupów - informuje zabrzański magistrat. - 150 punktów handlowych rozmieszczono w 18 pawilonach. Przygotowano też parking, a teren został uporządkowany i objęty monitoringiem. Dla wygody klientów powstały nowe wewnętrzne drogi dojazdowe i chodniki. Nowego blasku nabrała również strefa wokół inwestycji – tereny zielone zostały uporządkowane i zrekultywowane.

Targowisko działa w dni powszednie od godz. 8.00 do godz. 17.00, a w soboty w godz. 8.00 do 14.00.

Szczegółowych informacji na temat najmu można szukać pod nr. tel.: 504 742 524.