Młody zabrzanin był poszukiwany listem gończym. Sam zgłosił się na komendę policji

Na komisariat policji w Zabrzu zgłosił się młody mężczyzna twierdząc, że jest poszukiwany. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec Zabrza poszukiwany był na podstawie listu gończego. W więziennej celi ma do odpokutowania karę 1 roku pozbawienia wolności za dokonane przestępstwa przeciwko mieniu.

Poszukiwany sam zgłosił się na policję

Na komisariat w Zabrzu zgłosił się poszukiwany mężczyzna

W czwartek, 7 września w zabrzańskiej komendzie policji doszło do nietypowej sytuacji. Na komisariat zgłosił się 26-letni mężczyzna, który twierdził, że jest poszukiwany. W budynku zabrzańskiej komendy stawił się ze spakowaną walizką.

Policjanci nie zbagatelizowali zgłoszenia i przeszukali system. Okazało się, że zabrzanin był poszukiwany na podstawie listu gończego. W więziennej celi spędzi karę 1 roku pozbawienia wolności za dokonane przestępstwa przeciwko mieniu.

- Policjanci szukają aż do skutku. I ten skutek zwykle jest dla osób poszukiwanych nagły, zaskakujący i zawsze nieprzyjemny. Może nastąpić podczas kontroli drogowej, legitymowania na ulicy, podczas wakacji spędzanych razem z rodziną lub służbowej podróży. Poszukiwany jest zatrzymywany i natychmiast doprowadzany do najbliższej jednostki Policji, a zwykle już następnego dnia, do zakładu penitencjarnego - informuje KMP w Zabrzu.

Sprawca podpalenia zabrze

Może Cię zainteresować:

Sprawca podpalenia kwiaciarni przy ulicy Wolności poszukiwany. Policja publikuje jego wizerunek

Autor: Redakcja

03/09/2023