Miał ponad 3 kilogramy narkotyków w mieszkaniu. 27-letni zabrzanin usłyszał już zarzuty

Policjanci „namierzyli” i zatrzymali 27-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna usłyszał już zarzut handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Zabrzańscy kryminalni wytypowali i „namierzyli” 27-latka, który w mieszkaniu mógł posiadać znaczne ilości narkotyków. W zeszłym tygodniu zaplanowali i przeprowadzili skuteczną akcję zatrzymując 27-latka na gorącym uczynku. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 3 kilogramy środków odurzających, wśród których była marihuana oraz ecstasy. Zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Zabrzu wniosek o zastosowanie wobec 27-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd podzielił argumentację prokuratora i zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat więzienia – podkreślają zabrzańscy policjanci.

Policja

Może Cię zainteresować:

Zabrzańscy policjanci zatrzymali kolejnego sprawcę domowej przemocy. 34-latek znęcał się nad swoją partnerką

Autor: Redakcja

27/02/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Kierowca szkolnego autobusu miał prawie pół promila, został przebadany w ramach akcji „Trzeźwość”... Na szczęście w pojeździe nie było dzieci

Autor: Redakcja

22/02/2023