Masz pomysł na własny biznes, ale brakuje pieniędzy? Konkurs "Zabrzański Biznesplan" czeka!

Do 31 stycznia można składać swoje pomysły w dziewiątej już edycji konkursu "Zabrzański Biznesplan". Na przedsiębiorczych zabrzan czekają cenne nagrody. Nie tylko pieniężne.

Zabrzański biznesplan

Konkurs jest prosty, a zyskać można sporo. W pierwszym etapie uczestnicy muszą wypełnić formularze, w których zawrą swój biznesplan. W drugim - ich pomysły będą oceniane przez kapitułę konkursu pod względem formalnym i merytorycznym. Zwycięzców poznamy podczas finałowej gali. Tam też będą wręczane nagrody i wyróżnienia.

Na laureatów czekają oczywiście cenne nagrody, które mogą ułatwić start w własną działalność gospodarczą. To nie tylko pieniądze, ale również pomieszczenia na prowadzenie własnego biznesu, obsługa prawna, podatkowa, doradztwo i szkolenia. Wszystko to, co nowemu przedsiębiorcy na pewno się przyda.

Dla kogo konkurs "Zabrzański biznesplan"?

Cel konkursu, który organizowany jest w Zabrzu już po raz dziewiąty, jest prosty - pobudzić i wspierać przedsiębiorczość oraz gospodarczą aktywność mieszkańców Zabrza. Łączna pula nagród przekracza 200 tysięcy złotych, jest więc o co powalczyć.

Termin składania biznesplanów wydłużono do 31 stycznia - jest więc jeszcze czas, by wszystko dobrze przemyśleć i... sięgnąć po fundowane przez miasto benefity!

Szczegółowych informacji nt. konkursu „Zabrzański Biznesplan” udziela Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości

  • ul. Powstańców Śląskich 3,
  • tel.: 32 2739775,
  • e-mail: sekretariat_zcrp@um.zabrze.pl