Jeden bilet – jeden punkt, czyli ciekawy konkurs zabrzańskiego kina dla przedszkoli. Jest też nagroda główna

Zabrzańskie kino zaprasza maluchy i ich opiekunów do udziału w akcji, w której wygrać można ciekawe nagrody.

Kino Zabrze

Kino Planet Cinema w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu (plac Teatralny 12) ogłosiło wyjątkowy konkurs adresowany do placówek przedszkolnych. Za każdy zakupiony bilet grupowy kino przyznaje placówce jeden punkt. Im więcej punktów, tym większa szansa na zdobycie nagrody głównej, a jest nią oprócz bezpłatnego seansu dla wszystkich dzieci w zwycięskiej placówce pula kilkunastu bezpłatnych całodniowych biletów od partnera wydarzenia, czyli popularnego Parku Rozrywki Legendia w Chorzowie.

Placówki przedszkolne, które zgłoszą się do udziału w konkursie, zbierają punkty. Są one przyznawane na podstawie liczby zakupionych biletów, stosując zasadę: jeden zakupiony bilet grupowy do kina to jeden punkt. Przedszkole, które w czasie trwania konkursu (3.10.2022 16.06.2023) wykaże się największą aktywnością, wygrywa nagrodę główną. Organizator przewiduje również wręczenie nagród dodatkowych (pule darmowych zaproszeń do kina Planet Cinema) za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca.

Zabrzańskie kino wiosną ogłosiło już podobny konkurs pod nazwą „Szkoła w Planet Cinema”. Akcja skierowana była do szkół podstawowych i średnich, a główną nagrodę stanowił m.in. tablet dla placówki.

Grupy szkolne i przedszkolne mogą liczyć mimo obecnej sytuacji cenowej na utrzymanie ceny 12 zł za bilet grupowy, a przy większej liczbie małych widzów czy regularnych odwiedzinach także na darmowe zaproszenia.

czytaj więcej:

Bajki dla ukraińców kino planet cinema

Bezpłatne seanse filmowe dla Ukraińców w Planet Cinema

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

1140x640 1

Jurapark w Krasiejowie – cały dzień rodzinnej rozrywki!

Ulicznicy1

Zaprojektuj plakat 9. edycji "Uliczników"!