Dzień Dziecka w Arenie. Piknik rozpocznie się już o 11.00

Już w najbliższą sobotę, 29 maja, na stadionie im. Ernesta Pohla odbędzie się sportowa i pełna atrakcji impreza, na którą spółka Arena Zabrze zaprasza najmłodszych, jak i nieco starszych wraz z rodzicami i opiekunami.

Dzien Dziecka PLAKAT A3


Piknik z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się już o godzinie 11:00 na Promenadzie Areny Zabrze. O dobrą zabawę zadbają organizatorzy oraz partnerzy imprezy. Będą animacje dla najmłodszych, atrakcje pneumatyczne (popularne dmuchańce), stanowiska gier i zabaw, malowanie twarzy, oraz oczywiście strefa sportu i aktywności.

Tego dnia nie zabraknie również maskotek 14-krotnych Mistrzów Polski. Z kolei na płycie boiska zaplanowano piłkarski turniej dla dzieciaków z Akademii Piłkarskiej Górnika. Zwieńczeniem imprezy będzie mecz III ligi, w którym rezerwy Górnika zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice.

Jak zapewniają organizatorzy, impreza zorganizowana zostanie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

To doskonała okazja aby spędzić sobotni dzień, oferując dzieciom moc zabawy. Zapraszamy do Zabrza, na stadion od godziny 11.00 do 17.00

Zabrze, ul. Roosevelta 81, sobota 29.05.2021.