Dzień Dziecka w Arenie. Piknik rozpocznie się już o 11.00

Już w najbliższą sobotę, 29 maja, na stadionie im. Ernesta Pohla odbędzie się sportowa i pełna atrakcji impreza, na którą spółka Arena Zabrze zaprasza najmłodszych, jak i nieco starszych wraz z rodzicami i opiekunami.

Dzien Dziecka PLAKAT A3


Piknik z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się już o godzinie 11:00 na Promenadzie Areny Zabrze. O dobrą zabawę zadbają organizatorzy oraz partnerzy imprezy. Będą animacje dla najmłodszych, atrakcje pneumatyczne (popularne dmuchańce), stanowiska gier i zabaw, malowanie twarzy, oraz oczywiście strefa sportu i aktywności.

Tego dnia nie zabraknie również maskotek 14-krotnych Mistrzów Polski. Z kolei na płycie boiska zaplanowano piłkarski turniej dla dzieciaków z Akademii Piłkarskiej Górnika. Zwieńczeniem imprezy będzie mecz III ligi, w którym rezerwy Górnika zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice.

Jak zapewniają organizatorzy, impreza zorganizowana zostanie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

To doskonała okazja aby spędzić sobotni dzień, oferując dzieciom moc zabawy. Zapraszamy do Zabrza, na stadion od godziny 11.00 do 17.00

Zabrze, ul. Roosevelta 81, sobota 29.05.2021.


czytaj więcej:

Zabrzański Międzynarodowy Festiwal Organowy

Wybitni muzycy wystąpią w Zabrzu

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

„Pictures of Poland”, wyjątkowe widowisko baletowe w DMiT

Muzeum Powstań Śląskich

Poznaj historię Powstań Śląskich w Świętochłowickim Muzeum!

Chill

Wakacyjny relaks w Szybie Maciej

Ogrod Botaniczny 7

Do ogrodu botanicznego wraca Festiwal Kwiatów

Igry gliwice

To będzie bardzo kulturalne lato w Gliwicach....

Kino Plenerowe 2015 Gliwice plakat

Pierwszy seans Kina Plenerowego już w niedzielę