Dzień Dziecka w Arenie. Piknik rozpocznie się już o 11.00

Już w najbliższą sobotę, 29 maja, na stadionie im. Ernesta Pohla odbędzie się sportowa i pełna atrakcji impreza, na którą spółka Arena Zabrze zaprasza najmłodszych, jak i nieco starszych wraz z rodzicami i opiekunami.

Dzien Dziecka PLAKAT A3


Piknik z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się już o godzinie 11:00 na Promenadzie Areny Zabrze. O dobrą zabawę zadbają organizatorzy oraz partnerzy imprezy. Będą animacje dla najmłodszych, atrakcje pneumatyczne (popularne dmuchańce), stanowiska gier i zabaw, malowanie twarzy, oraz oczywiście strefa sportu i aktywności.

Tego dnia nie zabraknie również maskotek 14-krotnych Mistrzów Polski. Z kolei na płycie boiska zaplanowano piłkarski turniej dla dzieciaków z Akademii Piłkarskiej Górnika. Zwieńczeniem imprezy będzie mecz III ligi, w którym rezerwy Górnika zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice.

Jak zapewniają organizatorzy, impreza zorganizowana zostanie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

To doskonała okazja aby spędzić sobotni dzień, oferując dzieciom moc zabawy. Zapraszamy do Zabrza, na stadion od godziny 11.00 do 17.00

Zabrze, ul. Roosevelta 81, sobota 29.05.2021.


czytaj więcej:

Janosch

Janosch, najwybitniejszy śląski bajkopisarz, kończy 92 lata

Gwiazdy Kidawa Blonski urodziny

Gyburstag Jana Kidawy-Błońskiego. Wyreżyserował „Gwiazdy”

Planszówki guido

Kopalnia Guido zaprasza na planszówki pod ziemią

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Do Muzeum Powstań Śląskich na lekcje, warsztaty i urodziny!

Dlaczego Mecwaldowski biegał po ulicach Gliwic?

Audioprzewodnik

Z audioprzewodnikiem po Gliwicach. Jak i za ile?

Grzegorz krawczyk

Najlepszy projekt edukacyjny 2014? "Chłopiec z...