Dzień Dziecka w Arenie. Piknik rozpocznie się już o 11.00

Już w najbliższą sobotę, 29 maja, na stadionie im. Ernesta Pohla odbędzie się sportowa i pełna atrakcji impreza, na którą spółka Arena Zabrze zaprasza najmłodszych, jak i nieco starszych wraz z rodzicami i opiekunami.

Dzien Dziecka PLAKAT A3


Piknik z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się już o godzinie 11:00 na Promenadzie Areny Zabrze. O dobrą zabawę zadbają organizatorzy oraz partnerzy imprezy. Będą animacje dla najmłodszych, atrakcje pneumatyczne (popularne dmuchańce), stanowiska gier i zabaw, malowanie twarzy, oraz oczywiście strefa sportu i aktywności.

Tego dnia nie zabraknie również maskotek 14-krotnych Mistrzów Polski. Z kolei na płycie boiska zaplanowano piłkarski turniej dla dzieciaków z Akademii Piłkarskiej Górnika. Zwieńczeniem imprezy będzie mecz III ligi, w którym rezerwy Górnika zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice.

Jak zapewniają organizatorzy, impreza zorganizowana zostanie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

To doskonała okazja aby spędzić sobotni dzień, oferując dzieciom moc zabawy. Zapraszamy do Zabrza, na stadion od godziny 11.00 do 17.00

Zabrze, ul. Roosevelta 81, sobota 29.05.2021.


czytaj więcej:

Tradycje kulturowe górniczych orkiestr dętych z Górnego Śląska na Krajowej liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego

Górnicze orkiestry kulturowym dziedzictwem. Oficjalnie

Zabrzański Międzynarodowy Festiwal Organowy

Wybitni muzycy wystąpią w Zabrzu

Muzeum Powstań Śląskich

Poznaj historię Powstań Śląskich w Świętochłowickim Muzeum!

Chill

Wakacyjny relaks w Szybie Maciej

Ogrod Botaniczny 7

Do ogrodu botanicznego wraca Festiwal Kwiatów

Chopin gliwice

Cykl plenerowych koncertów w Parku Chopina....

Radiostacja gliwice 1

Z. Frankiewicz: Drewniany obiekt tej skali to...