Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu. Od lipca szkoła rodzenia działa bezpłatnie

Dobra wiadomość dla oczekujących mam. Od tego miesiąca mogą nieodpłatnie skorzystać z zajęć przygotowujących do przyjęcia noworodka. Jak się zapisać?

Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka
Szkola rodzenia zabrze

Szkoła rodzenia w Zabrzu

Znajdziemy ją w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka (ul. Zamkowa 4). Mamy mogą zabrać na zajęcia osoby towarzyszące. Kurs trwa sześć tygodni. Składa się z sześciu spotkań trwających około dwóch godzin. Zapisy są przyjmowane pod numerem telefonu: 783 918 101.

Zapraszamy do Centrum Edukacji Okołoporodowej, gdzie przygotujemy Cię do najpiękniejszego wydarzenia w Twoim życiu - narodzin dziecka! Nasze położne pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę między innymi na temat przygotowania do porodu, połogu i opieki nad noworodkiem - tłumaczą organizatorzy.

Dodatkowo rodzice zapoznają się z podstawami pierwszej pomocy dziecku. Nauczą się też chustonoszenia. Panie poznają techniki karmienia piersią. Do szkoły rodzenia mogą zapisywać się mamy od 25 tygodnia ciąży. Co więcej, szpital zaprasza na zwiedzanie jeszcze przed porodem. Personel zachęca do umówienia się na bezpłatną wizytę. Z placówką skontaktujemy się telefonicznie: 32 277 63 02. Goście zobaczą sale porodowe i porozmawiają z pracownikami oddziałów.

Jeśli jesteś przyszłą mamą, rodzicami lub bliską osobą, która chciałaby poznać naszą placówkę i zapoznać się z warunkami podczas porodu, serdecznie zapraszamy! - zachęcają przedstawiciele Centrum.
Szpital miejski zabrze

Może Cię zainteresować:

Szpital Miejski w Zabrzu. Pediatrzy powiększyli zespół nocnej i świątecznej opieki medycznej

Autor: Urszula Gołkowska

19/06/2024

Parki w Zabrzu

Może Cię zainteresować:

Te miejsca w Zabrzu warto odwiedzić. Parki polecają się na wakacyjne spacery

Autor: Urszula Gołkowska

18/06/2024