Casting do Mam Talent w Zabrzu. 15 kwietnia od godz. 10:00 w Domu Muzyki i Tańca

Już w kwietniu i maju po raz jedenasty ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski [...]
Mamtalent

Już w kwietniu i maju po raz jedenasty ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż co potrafisz.

„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierzą... Po prostu dla wszystkich.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w castingu do programu. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy). Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00. Harmonogram: 8.04 Wrocław - Hotel Mercure Wrocław Centrum, pl. Dominikański 1 15.04 Zabrze - Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle’a 17 22.04 Poznań - Hotel Mercure Poznań Centrum, ul.Roosevelta 20 13.05 Gdańsk - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22 19.05 Warszawa - Hotel Golden Tulip, ul. Towarowa 2

czytaj więcej:

Sztolnia zabrze

Kompleks jest drugim zabrzańskim obiektem...

Prad zabrze

Znowu przerwy w dostawie prądu. Sprawdź gdzie...

Z nożem w ręku groził śmiercią. Miał prawie 3...

Burza gliwice 658x350

Pioruny, zalane ulice i grad… Sprawdź, jak...

Tylko w tym tygodniu potrącono 3 osoby. Jedna z...

To pierwsze takie rozwiązanie na Śląsku. Gdzie...

Ankieta Zabrze

Rozpoczęło się badanie spójności społecznej....