Biały proszek w samochodzie, promil alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy 50-latek trafił do aresztu. „Czynności w sprawie trwają”

Wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który prowadził samochód po alkoholu. Jak się szybko okazało, miał przy sobie woreczek z narkotykami. – Czynności w sprawie trwają – zaznaczają policjanci.

Fot. Policja Zabrze
Policjanci zatrzymali 50-latka

Do zatrzymania doszło na ulicy Gwareckiej. Wywiadowcy, podczas nocnego patrolu, postanowili skontrolować kierowcę peugeota. – Na widok policjantów kierujący 50-letni zabrzanin bardzo się zdenerwował, a jego zachowanie stało się podejrzanie nienaturalne. Podczas kontroli policjanci ujawnili u zatrzymanego woreczek z białym proszkiem – informują zabrzańskiej komendzie.

Badanie, które przeprowadził policyjny technik wykazało, że zabezpieczony środek to amfetamina. 50-latka przebadano ponadto alkomatem i okazało się, że mężczyzna miał w organizmie promil alkoholu. 50-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. – Za posiadanie narkotyków oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat więzienia – zaznaczają policjanci.

36 latka zatrzymali policjanci z komisariatu III

Może Cię zainteresować:

Uderzył swoją siostrę, groził jej, uszkodził też samochód. 36-latek był już wcześniej notowany, teraz grozi mu więzienie

Autor: Redakcja

12/05/2023