24-letni zabrzanin wracając z pracy... uszkodził kilka samochodów, niszcząc ich lakier kluczami. Teraz grozi mu więzienie

Niszczył kluczami lakier zaparkowanych samochodów. W ten sposób uszkodził kilka pojazdów. Teraz 24-latkowi grozi więzienie. – W trakcie przesłuchania przyznał się do winy, ale nie potrafił wyjaśnić powodów swojego zachowania – informują zabrzańscy policjanci.

Fot. Policja Zabrze
24-letni zabrzanin niszczył lakier samochodów kluczami

Pierwsze zgłoszenie o uszkodzonym lakierze samochodu policjanci z komisariatu I przyjęli 23 lutego. – W toku postępowania rozpoczęto czynności procesowe i operacyjne, w wyniku których zabezpieczono monitoring z rejonu zdarzenia przy ulicy Królewskiej. W trakcie prowadzonych działań ustalono przede wszystkim wizerunek sprawcy przestępstwa. Miejsce działania wandala objęto nadzorem – relacjonują policjanci.

W nocy ze śerody na czwartek funkcjonariusze operacyjni zatrzymali 24-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący uszkodzenia mienia. Jak ustalili policjanci, zabrzanin, podczas powrotu z pracy do domu, niszczył lakier samochodów kluczem. W ten sposób uszkodził co najmniej pięć pojazdów. Jak podkreślają zabrzańscy policjanci, 24-latek przyznał się do winy, ale nie potrafił wyjaśnić powodów swojego zachowania.

Narkotyki zabezpieczone przez policjantów

Może Cię zainteresować:

Miał ponad 3 kilogramy narkotyków w mieszkaniu. 27-letni zabrzanin usłyszał już zarzuty

Autor: Redakcja

01/03/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Zabrzańscy policjanci zatrzymali kolejnego sprawcę domowej przemocy. 34-latek znęcał się nad swoją partnerką

Autor: Redakcja

27/02/2023