Zwłoki noworodka w sortowni odpadów. Śledztwo trwa, zabrzańscy policjanci apelują o pomoc

Trwa śledztwo w sprawie ujawnienia zwłok noworodka na terenie sortowni odpadów w Zabrzu przy ulicy Cmentarnej. – Wszystkie osoby posiadające istotną wiedzę na temat powyższego zdarzenia w szczególności pochodzenia noworodka, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu – apelują policjanci.

Policja Zabrze
KMP Zabrze

Przypomnijmy, że zwłoki noworodka zostały ujawnione 1 października 2022 roku, około godziny 9.00, na terenie sortowni przy ulicy Cmentarnej przez jednego z pracowników. Zgodnie z dokonanymi ustaleniami, było to chłopiec urodzony w 8-9 miesiącu ciąży.

Śmieci, wśród których znaleziono ciało dziecka, prawdopodobnie pochodziły z miasta Bytom lub z Zabrza. Czynności w sprawie trwają, a śledczy zwracają się z prośbą do osób, które mogą mieć wiedzę w tej sprawie, w szczególności na temat pochodzenia noworodka o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu tel. 47 8543 200, lub najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość – zapewniają zabrzańscy policjanci.

czytaj więcej:

Przekroczył prędkość i nie miał prawa jazdy

Był poszukiwany trzema listami gończymi. Jechał za szybko...

Zabrze

Mężczyzna kradł prąd w Zabrzu. Był poszukiwany

Policja Zabrze

Zatrzymanie 22-latka: strażacy mieli wyważać drzwi, ale...

Policja

Oszuści udają pracowników administracji. Policja ostrzega

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców

Pijani rodzice „opiekowali się” dziećmi

Zabrzeolx

Oszuści nie odpuszczają. Zabrzanin stracił pieniądze

Oszusci zabrze

Uwaga na oszustów w Zabrzu!