Znęcał się nad rodzicami i okradał ich. Groził śmiercią

Policjanci doprowadzili do aresztowania 38-letniego mężczyzny, który fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoimi...

Policja 1

Policjanci z I komisariatu doprowadzili do aresztowania 38-letniego mężczyzny, który fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoimi rodzicami. Podejrzany trafił do aresztu na 2 miesiące po tym, jak zdemolował mieszkanie oraz uszkodził drzwi sąsiada, który zgłosił interwencję.

Około godziny 17.00, 3 czerwca br. Dyżurny Komisariatu I Policji w Zabrzu otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w centrum miasta. Zgłaszającym był sąsiad, który poinformował, że w mieszkaniu obok niego słychać awanturę i prawdopodobnie dochodzi do przemocy. Na miejsce skierowano patrol interwencyjny, który ustalił, że w mieszkaniu, w którym doszło do awantury mieszka 38-letni mężczyzna wraz z rodzicami.

38-latek przed przybyciem policjantów opuścił mieszkanie, jednak dzięki ustalonemu rysopisowi szybko został zatrzymany przez policjantów z zespołu interwencyjnego zabrzańskiej komendy. W tym czasie policjanci z jedynki ustalili już, że sytuacja w mieszkaniu trwa od ponad roku.

38-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką oraz psychicznie nad swoim ojcem, dodatkowo okradał swoich rodziców, grożąc im przy tym śmiercią. Śledczy ustali, że w ciągu ostatniego roku mężczyzna wymusił od swoich rodziców kwotę ponad 3 tys. złotych. W piątek na wniosek śledczych zabrzański sąd aresztował 38-latka na okres 2 miesięcy.

czytaj więcej:

Palmiarnia Gliwice

Zamykają Palmiarnię. Sprawdź dlaczego i na jak...

Sośnicki Festyn Oświatowy po raz drugi

Dwa wymazy

Brawa dla studentów Politechniki Śląskiej!

Vogelgesang

Zwycięzcy III Śląskiej Olimpiady...

Zrzut ekranu 2015 03 31 godz 12 23 35

Tydzień w Gliwicach 092

Zrzut ekranu 2015 03 30 godz 22 31 40

Tydzień w Gliwicach 060

Zrzut ekranu 2015 03 30 godz 13 41 59

Tydzień w Gliwicach 028