Zmiany w zarządzie Gliwickiej Akademii Futsalu. Kulczycki kończy współpracę

Kulczycki
W poniedziałek, 30 maja 2016 r. przed treningiem odbyło się krótkie spotkanie zawodników z wiceprezesem Tomaszem Kulczyckim. Na spotkaniu Kulczycki – jako jeden z założycieli GAF – poinformował, że kończy współpracę z klubem i od tego dnia nie będzie pełnił żadnej funkcji w GAF.
To było pięć lat wytężonej pracy. Cieszę się, że mogłem współrealizować ideę odrodzenia gliwickiego futsalu. Wszystko było tworzone niemal od podstaw, przy olbrzymim wsparciu na początku tej drogi przez Tomka Czoka i pana Zbyszka Kałużę – do niedawna głównego sponsora klubu, a także w głównej mierze Romka Sowińskiego. Dziękuję raz jeszcze, że mogliśmy razem zbudować klub, wizytówkę Gliwic, jestem z tego bardzo dumny. Specjalne podziękowania dla wszystkich sponsorów klubu, byłych i obecnych, małych i tych wiodących. Dziękuję, że po rozmowach ze mną ufaliście i przekazywaliście środki na funkcjonowanie i rozwój klubu. Podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Gliwicach, bez wsparcia którego nie było by GAF w takim kształcie, jak obecnie. Mam nadzieję, że droga która została wyznaczone, będzie nadal realizowana przy wsparciu wielu życzliwych ludzi, a drużyna po kolejnych zmianach i pod okiem nowego trenera będzie osiągała najlepsze wyniki w rozgrywkach – nie tylko krajowych. Powodzenia, dużo zdrowia i wytrwałości. Hej GAF!
– podsumował kilka lat pracy Tomasz Kulczycki, były już wiceprezes GAF. Dodajmy, że Tomasz Kulczycki w piątek w Warszawie będzie kandydował w wyborach delegatów futsalu na zbliżający się zjazd PZPN, reprezentując naszego partnera sportowego, Gliwicki GSF. W ślad za dymisją wiceprezesa, kolejną ustępującą osobą jest manager do spraw rozwoju klubu, Wojciech Górka, który nie tak dawno został prezesem Concordii Knurów.

czytaj więcej:

Górnik Zabrze jpg

Wspólna konferencja przed derbami? „Nie ma na to czasu”

Gornik

Górnik bezlitosny dla rywali. Idealny początek roku

Antek Radzimski

Szachowy geniusz z Zabrza. Antek Radzimski...

Pilkarskielabedy2016

Wakacje w mieście. MZUK zaprasza dzieci na...

12659632 10153908083534666 1388520033 n

Muszkieter Gliwice Wicemistrzem Polski! Dwa...

GTK w formie. Dogrywka rozstrzygnęła o losach...

11270387 947130045329604 1630726537436978390 o

Runmageddon Silesia. Galeria zdjęć Tadka Jeziera