Zamknięty pokój, grupa ludzi? Open The Door - nowa forma rozrywki w naszym mieście

Wyobraź sobie pomieszczenie na pozór wyglądające normalnie. Wszystko wydaje się w porządku, gdyby nie fakt, że drzwi są zamknięte, a Ty nie masz klucza
Open the door gliwice1

Open The Door, czyli nowa forma rozrywki w naszym mieście

Pokoje zagadek to nowoczesna forma rozrywki, która na stałe zagościła w naszym mieście. Escape room, bo tak nazywamy tą innowacyjną zabawę, wymaga od uczestników nieszablonowego myślenia, wyobraźni i umiejętności współpracy. Idealnie nadaje się jako gra grupowa dla paczki przyjaciół czy znajomych z pracy. Co odróżnia escape room od innych gier zespołowych? Z pewnością to, że każdy ma możliwość wykazania się oraz zajmuje istotne miejsce w grupie.

Zamknięty pokój? Grupa ludzi?

Wyobraź sobie pomieszczenie na pozór wyglądające normalnie. Wszystko wydaje się być w porządku, gdyby nie to, że drzwi są zamknięte a Ty nie masz do nich klucza. Co w takiej sytuacji? Jak się wydostać? W tym momencie musimy zabawić się w Sherlocka Holmesa, który dzięki pomocy wskazówek dostępnych w pokoju, zbuduje mapę prowadzącą do wyjścia. Brzmi intrygująco? Taką fascynującą przygodę możesz przeżyć w firmie Open The Door zlokalizowanej przy ulicy Zwycięstwa 50/8 w Gliwicach.

Ogromna popularność nie tylko na rodzimym podwórku

Taka forma rozrywki jest bardzo popularna zarówno w Polsce jak i za granicą, o czym przekonali się Dawid Łuszczewski i Marta Bugla – właściciele firmy, otwierając kolejne punkty w sieci franczyzowej. Mimo tego, że firma działa na rynku od niedawna, to profesjonalizm oraz solidne podejście sprawiło, że rozwija się bardzo dynamicznie. Świadczy o tym sieć oddziałów jakimi Open The Door może się pochwalić w kraju – Gliwice, Żory, Rybnik, Nowy Sącz, Gorzów Wielkopolski oraz za granicą – Wiedeń, a także najnowszy punkt – Scunthorpe w Wielkiej Brytanii.

Open The Door tworzy zespół ludzi, którzy zawodowo zajmują się również projektowaniem budowlanym, co – jak sami twierdzą – jest nieocenione przy rozwoju sieci. Firma proponuje bardzo ciekawą ofertę franczyzową, która zawiera m.in. projekt zagospodarowania lokalu i projekty koncepcyjne pokojów zagadek. - Staramy się, aby każdy z pokojów w obrębie sieci Open The Door był unikalny – mówi nam Marta Bugla. -Każdy Franczyzobiorca otrzymuje profesjonalne wsparcie, także w zakresie strony internetowej z autorskim oprogramowaniem, grafiki czy rozwiązań technicznych – dodaje Dawid Łuszczewski. Open The Door już teraz planuje kolejne oddziały – jeden na Śląsku, a drugi na północy kraju, nie zdradzając jeszcze dokładnej lokalizacji.

Pytając właściciela o zagraniczny kierunek rozwoju, uzyskaliśmy odpowiedź - Obecnie jesteśmy na etapie planowania oddziału Addis Abeba w Etiopii, który powstanie jeszcze w tym roku. Trzymamy kciuki za sukces i mamy nadzieję, że firma z Gliwic będzie jeszcze bardziej popularna na rynku krajowym i zagranicznym. W tym miejscu warto podkreślić, że firma Open The Door jest trzecią największą w Polsce a zarazem pierwszą, która wkroczyła na rynek międzynarodowy.

Nie dowiesz się czym jest escape room, dopóki nie spróbujesz

Zabawa jaką dostarcza escape room to znakomita i kształcąca forma spędzania czasu dla grup znajomych, całych rodzin, imprez urodzinowych, a także kreatywną integrację dla pracowników firm. Open The Door w tym samym czasie może pomieścić w pokojach nawet 15 osób, ale dzięki współpracy z sąsiednią firmą jest w stanie zorganizować zabawę dla grupy nawet 30 osób! Pokoje zagadek to solidna dawka zabawy, którą wiele osób kojarzy z gier komputerowych. Możliwość wzięcia w niej udziału na żywo z pewnością skusi wiele osób, które kiedykolwiek interesowały się łamigłówkami. Niski koszt sprawia, że każdy może sobie na tego typu alternatywę pozwolić. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty wszystkich szukających alternatywy dla tradycyjnych form spędzania wolnego czasu.

Czas zabawy: 60 minut

Ilość uczestników: 2-5 osób w pokoju Cel: Rozwiązanie zagadek, które umożliwią znalezienie klucza i wydostanie się z pomieszczenia. Koszt: 79-99 zł za grupę

open_gliwice