Zabrzańskie wodociągi wyróżnione Godłem "Teraz Polska"

Godło „Teraz Polska” jest najstarszą inicjatywą, wyróżniającą i promującą przedstawicieli krajowego biznesu...
103472326 674793689747991 6503286822662728259 n

Dostarczanie wody o najwyższej jakości, uzyskanie najlepszych wyników oczyszczania ścieków oraz edukacja ekologiczna – to właśnie zdecydowało, że kapituła konkursu „Teraz Polska” przyznała zabrzańskim wodociągom prawo posługiwania się znanym już niemal wszystkim Polakom godłem.

Piotr Niemiec, prezes ZPWiK oraz Damian Pieter, dyrektor ds. technicznych ZPWiK odebrali to wyróżnienie podczas gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. – To dla nas ważny dzień, bowiem od teraz to godło w Zabrzu będzie każdemu przypominało o tym, że woda w ich domach jest zdrowa, a ścieki odprowadzane są w bezpieczny sposób, zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. Dla mnie to wyróżnienie jest istotne ze względu na mój zespół. Mam przyjemność prowadzić ludzi zawsze szukających rozwiązań, którzy nie zatrzymują się, gdy pojawi się problem dlatego taka firma będzie się rozwijać w sposób naturalny. Ten konkurs to dla pracowników pozytywne podsumowanie ich pracy, wysiłku i wiedzy – mówi Piotr Niemiec, prezes ZPWiK.

Godło „Teraz Polska” jest najstarszą inicjatywą, wyróżniającą i promującą przedstawicieli krajowego biznesu. Wyłania, podsumowuje i nagłaśnia to, co najlepsze w polskiej gospodarce. W ten sposób Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego wyróżnia grupy najlepszych polskich produktów, usług i przedsięwzięć innowacyjnych, mogących być wzorem dla innych.

Od początku istnienia konkursu Kapituła wyłoniła 745 laureatów, którzy dzięki jakości oraz innowacyjności swoich produktów i usług otrzymali prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”. Zabrzańskie wodociągi są trzecim w Polsce przedsiębiorstwem wodociągowym, które w 30-letniej historii tego konkursu otrzymało prawo do używania biało-czerwonego godła.

Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni - mówi Damian Pieter, dyrektor ds. technicznych ZPWiK. Tegoroczny finał konkursu został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta RP. – To 30., jubileuszowa edycja konkursu „Teraz Polska”. W tym roku obchodzimy również 30. rocznicę pierwszych wyborów samorządowych, które pozwoliły na wykreowanie dobrych gospodarzy i lokalnych liderów. Teraz możemy cieszyć się efektami ciężkiej pracy samorządowców, którzy przez ostatnie 3 dekady pracowali na rzecz miasta Zabrze. Godło „Teraz Polska” jest również potwierdzeniem dobrej współpracy naszej firmy z samorządem – podkreśla prezes ZPWiK.

czytaj więcej:

Sh dejohnete bio 4

Gliwicka uczta dla fanów dobrej muzyki....

Debata cek

"To była wówczas taka trochę samobójcza misja",...

13170641 1106323182747561 861668260 o

zdjęcie dnia

Wspolpraca opel gliwice

Młodzi fachowcy będą kształcić się pod...

Autobus gliwice

Od dzisiaj liczne zmiany w rozkładzie jazdy...

Parkometr gliwice

Nowa funkcjonalność parkomatów. Sprawdzisz co...

Walentynki gliwice

Wymarzona randka w Glamour Day Spa: wSPAniały...