Zaatakował policjantów, bo przerwali mu sen? 21-latek odpowie jednak nie tylko za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy

Policjanci z komisariatu II w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. 21-latek odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Pixabay
Policja

Jak informują zabrzańska komenda, w nocy z poniedziałku na wtorek, około godziny 2.50, policjanci z komisariatu II zostali wezwani na interwencję do mężczyzny, który spał w zamykanym pomieszczeniu z bankomatem przy ulicy Wolności 289. Rzeczywiście - na miejscu zastali 21-latka, śpiącego w pomieszczeniu.

Mężczyzna został obudzony, a podczas legitymowania był agresywny i obrażał policjantów. Próby uspokojenia 21-latka okazały się bezskuteczne. W końcu policjanci postanowili obezwładnić agresywnego mężczyznę, który szarpał funkcjonariuszy i zadawał uderzenia. Podczas transportu zatrzymany wciąż był agresywny i obrażał policjantów.

Dodajmy, że przy 21-latku funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

czytaj więcej:

Zatrzymany 17-latek

Policja zatrzymała 17-latka. Wpadł, bo... zgubił plecak

Policja

Prowadził pod wpływem narkotyków. Grożą mu 3 lata więzienia

Kontrola autobusu

Bezpieczeństwo najważniejsze. Policja kontroluje autokary

Policja zatrzymała 35-letniego mężczyznę

Nadużywał alkoholu, wszczynał awantury, znęcał się...

Wypadek Zabrze Skargi

Śmiertelny wypadek w Zabrzu. Policjanci wyjaśniają

Oszustzabrze

Zabrzanka oszukana na dziesiątki tysięcy złotych!

Poszukiwany 24-latek zabarykadował się w mieszkaniu

By zatrzymać młodego zabrzanina, musieli wezwać... strażaków