Zaatakował policjantów, bo przerwali mu sen? 21-latek odpowie jednak nie tylko za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy

Policjanci z komisariatu II w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. 21-latek odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Pixabay
Policja

Jak informują zabrzańska komenda, w nocy z poniedziałku na wtorek, około godziny 2.50, policjanci z komisariatu II zostali wezwani na interwencję do mężczyzny, który spał w zamykanym pomieszczeniu z bankomatem przy ulicy Wolności 289. Rzeczywiście - na miejscu zastali 21-latka, śpiącego w pomieszczeniu.

Mężczyzna został obudzony, a podczas legitymowania był agresywny i obrażał policjantów. Próby uspokojenia 21-latka okazały się bezskuteczne. W końcu policjanci postanowili obezwładnić agresywnego mężczyznę, który szarpał funkcjonariuszy i zadawał uderzenia. Podczas transportu zatrzymany wciąż był agresywny i obrażał policjantów.

Dodajmy, że przy 21-latku funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

czytaj więcej:

Largo2

Zabrzańska policja ma nowego funkcjonariusza. To Largo

36 latka zatrzymali policjanci z komisariatu III

Uderzył swoją siostrę, groził jej, uszkodził też samochód

Zabezpieczone przez policjantów środki odurzające

Uprawiał konopie w mieszkaniu. Miał też inne narkotyki

Policja

Jechał zygzakiem. Miał 2,6 promila i zakaz prowadzenia

Parafia św. Franciszka w Zabrzu

Petarda w kościele, sprawca zatrzymany

Policja Zabrze

Był po służbie, ale zatrzymał agresywnych wandali

Policjamaczety

Zatrzymania członków zorganizowanej grupy przestępczej