Zaatakował policjantów, bo przerwali mu sen? 21-latek odpowie jednak nie tylko za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy

Policjanci z komisariatu II w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. 21-latek odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Pixabay
Policja

Jak informują zabrzańska komenda, w nocy z poniedziałku na wtorek, około godziny 2.50, policjanci z komisariatu II zostali wezwani na interwencję do mężczyzny, który spał w zamykanym pomieszczeniu z bankomatem przy ulicy Wolności 289. Rzeczywiście - na miejscu zastali 21-latka, śpiącego w pomieszczeniu.

Mężczyzna został obudzony, a podczas legitymowania był agresywny i obrażał policjantów. Próby uspokojenia 21-latka okazały się bezskuteczne. W końcu policjanci postanowili obezwładnić agresywnego mężczyznę, który szarpał funkcjonariuszy i zadawał uderzenia. Podczas transportu zatrzymany wciąż był agresywny i obrażał policjantów.

Dodajmy, że przy 21-latku funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

czytaj więcej:

Policja rozbiła grupę handlującą podrobionymi perfumami

Sześć osób zatrzymanych za handel podrobionymi perfumami

Zabrzańska policja zatrzymała 53-latka

Groził konkubinie śmiercią. Policja zatrzymała 53-latka

Wnuczek1

Zabrzanka oszukana metodą na "wnuczka"

W wypadku zginęła 1 osoba, 2 zostały ranne

Wiemy już, jak doszło do wczorajszego wypadku na DK88

Napad zabrze

Napadł na placówkę Promesy w Zabrzu. Policja szuka rabusia

Zabrze4

To nie był mecz przyjaźni. I nie obyło się bez incydentów

Zabrze Komisariat I Policji

Kiedy popił - znęcał się nad żoną. Wreszcie nie wytrzymała