Zaatakował policjantów, bo przerwali mu sen? 21-latek odpowie jednak nie tylko za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy

Policjanci z komisariatu II w Zabrzu zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. 21-latek odpowie również za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Pixabay
Policja

Jak informują zabrzańska komenda, w nocy z poniedziałku na wtorek, około godziny 2.50, policjanci z komisariatu II zostali wezwani na interwencję do mężczyzny, który spał w zamykanym pomieszczeniu z bankomatem przy ulicy Wolności 289. Rzeczywiście - na miejscu zastali 21-latka, śpiącego w pomieszczeniu.

Mężczyzna został obudzony, a podczas legitymowania był agresywny i obrażał policjantów. Próby uspokojenia 21-latka okazały się bezskuteczne. W końcu policjanci postanowili obezwładnić agresywnego mężczyznę, który szarpał funkcjonariuszy i zadawał uderzenia. Podczas transportu zatrzymany wciąż był agresywny i obrażał policjantów.

Dodajmy, że przy 21-latku funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

czytaj więcej:

Policjanci z Zabrza zatrzymali 13 poszukiwanych osób

Policjanci zatrzymali 13 poszukiwanych osób. W ciągu doby!

Komenda Miejska Policji w Zabrzu

Zaproponował policjantom łapówkę. Miał przy sobie amunicję

Policja Zabrze

Policjant zatrzymał po służbie pijanego kierowcę

Policja

Strzały w Mikulczycach. Trzech mężczyzn zatrzymanych

Kierowca uciekał przed policją w zabrzu

Kierowca chciał uciec przed mandatem - straci prawo jazdy

Dachowanie na rondzie Sybiraków w Zabrzu

Rondo go zaskoczyło...

nielegalne_wyscigi_zabrze

Koniec nielegalnych wyścigów na ulicach Zabrza?