Z satysfakcją przyjęłam informację, że praca Ratusza została doceniona przez kolejne gremium - o nadaniu miastu tytułu „Gmina na 5!" mówiła prezydent Zabrza.

Zabrze otrzymało tytuł „Gmina na 5!". Miasto zostało wyróżnione przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

UM Zabrze
Zabrze otrzymało tytuł „Gmina na 5!"
Z satysfakcją przyjęłam informację, że praca Ratusza została doceniona przez kolejne gremium. W tym roku Zabrze otrzymało także takie nagrody jak m.in. „Skrzydła IT w Administracji” czy „Przyjazny samorząd”. Ciągle pracujemy nad dalszym podnoszeniem jakości usług, aby nasze miasto było coraz bardziej przyjazne mieszkańcom – komentuje prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Obsługa interesantów

Celem programu „Gmina na 5!" jest ocena jakości obsługi inwestorów i przedsiębiorców przez urzędy jednostek samorządu terytorialnego na poziomie gminnym. Tegoroczna edycja rankingu wzięła pod lupę 687 jednostek, z czego tytułem „Gmina na 5!” wyróżnione zostały 54 gminy. Badania objęły swoim zakresem innowacje i dobre praktyki ukierunkowane na pozyskanie oraz podniesienie jakości obsługi inwestorów, przedsiębiorców, turystów oraz mieszkańców przy użyciu nowoczesnych mediów.

czytaj więcej:

Nowy wóz dla OSP Mikulczyce

Strażacy z Mikulczyc mają nowy wóz ratowniczo-gaśniczy

Włamanie do sklepu jubilerskiego w Zabrzu

Zamaskowani sprawcy włamali się sklepu jubilerskiego

Marian Zembala

Profesor Marian Zembala zostanie uhonorowany...

Arena Gliwice

Prezes Areny Gliwice w zarządzie Legii Warszawa

Podtrucie tlenkiem węgla na ul. Osiedleńczej, Zabrze

9 osób, w tym 7 dzieci, podtruło się tlenkiem węgla

WSSE Katowice

Pierwszy przypadek wirusa Omikron w Polsce wykryto na Śląsku

Tramwaje

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej...