Wyrodna matka znęcała się nad dwójką swoich małych dzieci. Została zatrzymana przez policję

Policjanci z Zabrza zatrzymali 35-letnią kobietę, która znęcała się fizycznie i psychicznie nad swoimi dziećmi. Teraz kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

KMP Zabrze
Zabrze matka znęcała się nad dziećmi

Biła, poniżała i zmuszała do określonych czynności. 35-letnia mieszkanka Zabrza została zatrzymana przez policję po tym jak znęcała się nad swoimi dziećmi. Koszmar 8 i 5 latka trwał miesiącami. Dzieci musiały mieszkać z mamą choć sąd wcześniej odebrał jej prawa rodzicielskie! Teoretycznie maluchami zajmowała się babcia, ale wyrodna matka mieszkała w tym samym mieszkaniu! Jak to możliwe? Policjanci będą to wyjaśniać.

Na razie wiadomo tyle, że o występującej w rodzinie przemocy policja została poinformowana przez kuratora, który nadzorował rodzinę.

- Zbieraniem materiału dowodowego przeciwko 35-latce zajęli się kryminalni z zabrzańskiej jedynki. Kobieta usłyszała zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego nad swoimi synami w wieku 8 i 5 lat. Decyzją prokuratora podejrzana została objęta policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiała zgłaszać się do jednostki policji dwa razy w tygodniu. Kobieta obowiązuje również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat więzienia - poinformowała zabrzańska policja.