Weekendy przy bilardzie i whisky. Black Ball przy Dolnych Wałów otwarty już od 15.00

Black ball

Klub Bilardowy Black Ball zaprasza na weekend z whisky! W specjalnej ofercie m.in. orzeźwiający Johnnie Ginger! Co ważne, w Święta BB czynny codziennie od godz. 15.00! Klub Bilardowy Black Ball to połączenie tradycji z nowoczesnością, sportu z rozrywką, pasji ze sposobem spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych oraz zawodowstwa z rekreacją! Pomysł na jego powstanie zrodził się ponad 9 lat temu. Celem było stworzenie miejsca spotkań ze znajomymi, które pozwala na wprowadzenie elementu rozrywki, czy rywalizacji sportowej, aż w końcu, które zaszczepi w mieszkańcach Gliwic i okolic odrobinę miłości do bilarda!

Początki historii tego kultowego miejsca przenoszą nas do 1 września 2006 roku, kiedy otwarty został pierwszy Klub Bilardowy Black Ball w DH IKAR, przy ul. Zwycięstwa. Miejsce to, w którym znajdowało się 21 stołów bilardowych oraz stół do snookera służyło mieszkańcom Śląska i nie tylko przez 7 lat, aż do 1 września 2013 roku. Historia zatoczyła koło, kiedy na początku 2015 roku pomysłodawcy znaleźli odpowiedni lokal o powierzchni ponad 500m2, zlokalizowany w pobliżu gliwickiego Rynku.

Remont trwał kilka miesięcy, aż w końcu 12 czerwca odbyło się otwarcie nowego Klubu Bilardowego Black Ball, który znajduje się na ul. Dolnych Wałów 11 (boczna ul. Zwycięstwa, naprzeciwko Willi Caro). W nowym miejscu mamy do dyspozycji szeroko wyposażony drink bar, stoliki i loże w klimatyzowanej sali dla ponad 150 gości, automaty do gier zręcznościowych: dart, piłkarzyki, boxer, air hockey, palarnię, telewizory i ekran z rzutnikiem multimedialnym do transmisji wydarzeń sportowych oraz to co tworzy niepowtarzalny klimat miejsca – profesjonalne stoły bilardowe.

Jest to niewątpliwie miejsce idealne na spotkania ze znajomymi ale też dające możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej, urodzin i innych wydarzeń dla większej liczby osób. Co istotne – to miejsce stworzyli gliwiczanie dla gliwiczan, chcąc urozmaicić życie mieszkańców naszego pięknego miasta!

czytaj więcej:

Milion2

Ferie w mieście. Zobaczcie ofertę Zabrza

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Andrzej Klimkowski Deptak

Krynica-Zdrój. Sprawdź, jakie skrywa tajemnice

Plac Mozaikowy, Park Śląski

Plac Mozaikowy to nowość w Parku Śląskim. Ściany z mozaikami