W Zabrzu powstała strefa kibica na Euro 2024. Gdzie można ją zaleźć?

Już dziś rozpoczyna się wielkie piłkarskie święto. Do walki o tytuł mistrza staną z sobą drużyny z różnych części Europy. Zmagania polskiego zespołu będzie można oglądać razem z innymi fanami na terenie Areny Zabrze.

UM Zabrze
Zabrze strefa kibica

Strefa kibica w Zabrzu

Dziś, 14 czerwca, rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. O 21:00 pierwszy mecz rozegrają drużyny Niemiec i Szkocji. To dopiero początek piłkarskich zmagań. Potrwają one cały miesiąc - aż do 14 lipca.

- Euro 2024 zbliża się coraz większymi krokami! Czuć już atmosferę wielkiego, piłkarskiego święta. Po raz kolejny mamy okazję kibicować reprezentacji Polski, a jak wiadomo najlepiej doping wypada we wspólnych strefach kibica - zaprasza Urząd Miasta Zabrze.

Mieszkańcy, którzy szukają towarzystwa do wspólnego oglądania rozgrywek Euro, mają okazję, by udać się do przygotowanej specjalnie dla nich strefy. Powstanie ona na terenie Areny Zabrze (ul. Roosevelta 81). Można się będzie tam dostać wejściem numer 1, na promenadę. Wstęp dla wszystkich gości jest bezpłatny. Na miejscu znajdziemy także strefę gastronomiczną. Organizatorzy zapowiadają transmisję meczy, w których uczestniczyć ma polska drużyna. W fazie grupowej nasi piłkarze zagrają:

  • w niedzielę, 16 czerwca, godz. 15:00, Polska – Holandia
  • w piątek, 21 czerwca, godz. 18:00, Polska – Austria
  • we wtorek, 25 czerwca, godz. 18:00, Polska – Francja
CARBON Silesia Festival

Może Cię zainteresować:

Zabytki industrii i muzyka elektroniczna? CARBON Silesia Festival już 14 i 15 czerwca w Zabrzu

Autor: Arkadiusz Szymczak

10/06/2024

Gornik zabrze torcida

Może Cię zainteresować:

Nowa prezydent Zabrza Agnieszka Rupniewska o przyszłości Górnika. Poldi zadecyduje kto kupi klub? Co z budową czwartej trybuny?

Autor: Szymon Karpe

26/04/2024