W CK Wiatrak odbędzie się koncert zespołu Nirvana Symfonicznie. Utwory Kurta Cobaina zostaną odtworzone

NIrvana Symfonicznie to projekt, w którym muzycy pasjonujący się twórczością Kurta Cobaina próbują odtworzyć nieśmiertelne klasyki amerykańskiego wokalisty. Na ich trasie koncertowej pojawiło się Zabrze, a dokładnie CK Wiatrak, w którym 14 maja fani Nirvany będą mogli posłuchać rockowych coverów.

mat. prasowe
Nirvana symfonicznie w zabrzu

14 maja o godzinie 19:30 w Centrum Kultury "Wiatrak" odbędzie się koncert zespołu Nirvana Symfonicznie. Muzycy wiernie odwzorują rockowe klasyki rockowego zespółu.

- Od lat współpracujemy z projektami, które skupiają się na dokładnym odtwarzaniu muzyki zespołów, znanych na całym świecie" - mówi organizator. - Ale nie oczekiwaliśmy aż takiej liczby zainteresowanych twórczością
Nirvana Symfonicznie. Koniecznie musieliśmy organizować ten koncert w Zabrza -dodaje.

Bilety do kupienia są dostępne od 79 złotych na stronie ebilet.pl. Maksymalna ilość biletów to 10 w jednej transakcji.

Czym zajmuje się zespół Nirvana Symfonicznie?

Muzycy projektu osobiście są fanami zespołu Nirvana. Od wielu lat zagłębiają się w filozofię zespołu, by nauczyć się wykonywać utwory na wysokim poziomie. Muzycy w trakcie koncertów odtwarzają nieśmiertelne klasyki, ale także tworzą atmosferę pełnego zaufania, miłości i wspólnoty.

W skład Nirvana Symfonicznie wchodzi Orion Orchestra, która swoim profesjonalizmem podbiła już takie kraje jak Polska, Ukraina, Niemcy, Czechy, Austria, Holandia і Węgry.