Uwaga, kierowcy – zmiana organizacji ruchu w rejonie placu Teatralnego. Utrudnienia potrwają do końca października

Ci, którzy na co dzień podróżują w rejonie placu Teatralnego, muszą liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu. Wszystko za sprawą remontu mostu nad rzeką Bytomką. Zmiany wprowadzone zostaną od piątku 23 września.

Google Maps
Most nad Bytomką

W związku z pracami remontowymi zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do końca października. Przez ten czas kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

– W związku z rozpoczęciem II etapu remontu mostu nad rzeką Bytomką, od 23 września do 28 października zmieniona zostanie organizacja ruchu na placu Teatralnym. Zamknięty zostanie lewy pas jezdni zachodniej. Ruch będzie się odbywał tylko pasem prawym, którym do tej pory dozwolona była jazda w prawo w ulicę Karola Miarki i na wprost – w ulicę Powstańców Śląskich – informują wykonawcy robót.

Aby wszystko odbyło się bezpiecznie, kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do tymczasowego oznakowania. Na czas prowadzonych robót, wprowadzono objazdy dla jadących od strony Mikulczyc ulicami: Gdańską, Al. Korfantego, Wolności, Miarki, a także ulicami Niedziałkowskiego, Al. Korfantego, Wolności i Miarki.

czytaj więcej:

Torowisko czeka remont

Torowisko na Wolności do remontu. Jest już przetarg

Wiadukt na Roosevelta

Wkrótce wznowiona zostanie przebudowa wiaduktu na Roosevelta

Most nad Bytomką

Remont mostu na Bytomce. Uwaga, utrudnienia

Pług

Akcja zimowa w Zabrzu - przydatne telefony

Sejmik tej kadencji, obecny zarząd, powinien wyznaczyć datę odejścia od spalania węgla w sektorze komunalnym - mówił Chełstowski

Zakaz ogrzewania domów węglem od 2028 roku?

Zdjęcie Główne

Botaniczna Park – osiedle inne niż wszystkie

Rowerowe miasteczko w Grzybowicach

W Grzybowicach powstało rowerowe miasteczko dla...