Ukradł batonika... w kieszeni miał narkotyki. Policjanci zatrzymali 22-latka

Policjanci z Komisariatu I Policji w Zabrzu zatrzymali 22-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna wpadł w na stacji paliw, bo kilka godzin wcześniej ukradł tam batonika. W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli przy nim narkotyki. Teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policja Zabrze
Narkotyki Zabrze

We wtorek, 24 maja 2022 r., po północy zabrzańscy policjanci zostali wezwani na interwencję na stację paliw przy ulicy Jana Matejki. Według zgłoszenia jeden z klientów stacji dziwnie się zachowywał i był pobudzony. Wcześniej również był na stacji i dodatkowo ukradł z niej batonika.

Po dotarciu na miejsce policjanci wylegitymowali mężczyznę, który został wskazany przez pracowników stacji. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Zabrza. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy.

3 lata więzienia dla 22-latka

22-latek został zatrzymany i przewieziony do zabrzańskiej komendy gdzie przedstawiono mu zarzuty. Zatrzymany odpowie za posiadanie narkotyków oraz za kradzież, która w tym wypadku stanowiła wykroczenie. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.