Trenuj z Jabłczyńską w CH FORUM. Kibicuj 10 uczestnikom wielkich metamorfoz

Joanna Jablczynska gliwice

Znana aktorka i promotorka sportowego stylu życia – Joanna Jabłczyńska, odwiedzi w sobotę (9 kwietnia) Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach. Każdy będzie mógł wziąć udział w treningu z nią oraz „Dziesiątką” uczestników wszechstronnej metamorfozy. Dokonują jej oni w ramach konkursu „Z Forum możesz więcej”.

Wizyta Joanny Jabłczyńskiej w centrum jest elementem projektu i wsparciem dla konkursowiczów. Jednocześnie okazją dla każdego gościa CH FORUM do wspólnych ćwiczeń ze znaną aktorką i trenerami oraz ekipą z klubu Jatomi Fitness.

Otwarte zajęcia połączone z widowiskowymi prezentacjami rozpoczną się już o godz. 10:00 i potrwają do godz. 17:00. W tym czasie na arenie pojawią się instruktorzy i instruktorki różnorodnych form zajęć: fit girls bang (10:00), zumby (11:00), karate kyokushin (13:00), cyclingu (14:00) czy pure pump (15:30). Będzie też okazja przyjrzeć się nowoczesnej metodzie treningowej EMS (16:00). Joannę Jabłczyńską w strefie sportu lub na zakupach będzie można spotkać do godz. 19:00 i poprosić o autograf lub wspólne zdjęcie.

Sportowy weekend w CH FORUM to dla klientów także możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów w sklepach sportowych.

O KONKURSIE „Z FORUM MOŻESZ WIĘCEJ”

Wyłonieni w przesłuchaniach finaliści konkursu przez miesiąc ćwiczą, przestrzegają diety i dbają o urodę oraz styl. Wydają też ufundowane przez CH FORUM pieniądze na zakupy związane tematycznie z celem konkursu. Ich poczynania oceniają zaproszeni do projektu specjaliści: dietetyczka, trenerzy fitness, trenerka personalna i specjaliści od stylu i wizerunku. Ich zdanie będzie miało wpływ na końcową klasyfikację rywalizujących w metamorfozie i podział nagród, o które walczą konkursowicze. Główna z nich to 2000 zł w formie karty podarunkowej. Lecz wygranym poczuje się każdy, komu uda się pokonać złe nawyki.

czytaj więcej:

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

1140x640 1

Jurapark w Krasiejowie – cały dzień rodzinnej rozrywki!