TOP prezenty elektroniczne dla Babci i Dziadka

Już wkrótce każda Babcia i Dziadek będą celebrować swoje święto i bardzo dobrze. Czasu pozostało niewiele. Z pewnością z tego powodu nie cieszą się spóźnialscy wnuczkowie, którzy wciąż poszukują idealnego prezentu właśnie na te, wyjątkowe okazje. Cóż, w takim wypadku warto zapoznać się z zestawieniem TOP prezentów elektronicznych dla Babci i Dziadka sklepu MatrixMedia.pl, które może ułatwić znalezienie odpowiedniego upominku. Szczegóły poniżej.

TOP prezenty elektroniczne dla Babci i Dziadka

Prezenty elektroniczne – dlaczego nie?

Wiele osób zastanawia się czy prezenty elektroniczne to odpowiedni upominek dla Babci i Dziadka z okazji ich święta. Cóż, sprzęty elektroniczne można spotkać na każdym kroku. Zatem ich kupno w formie prezentu z pewnością będzie dobrą decyzją. Niemniej, wybierając odpowiedni upominek, warto kierować się zainteresowaniami danej osoby. Kto wie, może Babcia czy Dziadek lubi robić zdjęcia, śledzić losy ulubionych bohaterów na czytniku e-booków, a także słuchać ulubionych utworów na bezprzewodowych słuchawkach. Oczywiście indywidualne zainteresowania to tylko jedno z kryteriów wyboru prezentu. Z pewnością wnuczkowie powinni się zastanowić czy w domu ich Babci i Dziadka nie brakuje domowego sprzętu jak na przykład: krajalnica, toster, czy radiobudzik. Może okazać się, że właśnie takiego sprzętu potrzebują.

Radio cyfrowe Hama DIR3300SBT

Radio cyfrowe Hama DIR3300SBT

Radio cyfrowe Hama DIR3300SBT to radio cyfrowe DAB+, internetowe, a także analogowe z pamięcią. Urządzenie posiada 30 stacji radiowych do zaprogramowania. Radio odbiera zakres fal: FM (UKF), DAB oraz DAB+. Jego obsługa jest bardzo prosta. Ponadto radio posiada wbudowaną funkcję budzika, wyłącznik czasowy, wbudowany zegar, Spotify Connect. Czy Multiroom (Undok). Urządzenie łączy się poprzez Bluetooth. Dodatkowo jest w stanie naładować zewnętrzne urządzenia przez USB (m.in. powerbank). Radio cyfrowe Hama DIR3300SBT jest zasilane sieciowo. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie odnajdzie się w każdym otoczeniu. Kolejną propozycją prezentu dla Babci i Dziadka jest radiobudzik.

Radiobudzik Sony ICF-C1B

Radiobudzik Sony ICF-C1B

Radiobudzik Sony ICF-C1B to praktyczny prezent dla Babci i Dziadka, którzy często spóźniają się na rodzinne imprezy czy zaplanowane wizyty. Radiobudzik Sony ICF-C1B posiada analogowy tuner FM/AM. W praktyce oznacza to, że urządzenie może budzić radiem lub rosnącym sygnałem dźwiękowym. Każdy śpioch z pewnością doceni funkcję drzemki z możliwością jej przedłużenia. Obsługa radiobudzika jest bardzo prosta. Ponadto urządzenie automatycznie zmienia czas na letni, a jasność ekranu można regulować.

smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch4 SM-R870 44 mm

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch4 SM-R870 44 mm

Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch4 SM-R870 44 mm to propozycja prezentu dla Dziadka i Babci, którzy cenią aktywność fizyczną, a dodatkowo pragną kontrolować swoje zdrowie. Z pewnością do gustu przypadną im takie funkcje urządzenia jak: pomiar EKG czy ciśnienia tętniczego, analiza składu ciała, a także ciągły pomiar saturacji. To nie koniec! Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch4 SM-R870 44 mm zadba również o dobre samopoczucie i kondycje, dzięki zaawansowanej analizie snu, pomiarze tlenu we krwi czy funkcji wykrywania upadku. Smartwatch to również wierny towarzysz podczas spacerów, treningów obwodowych czy ćwiczeń na orbitreku. Jego obsługa jest bardzo prosta. Użytkownicy mogą każdego dnia śledzić swoją aktywność (np. liczba kroków, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii). Dodatkowo urządzenie pokaże jak prawidłowo oddychać oraz ulepszyć technikę biegania. Smartwatch może się łączyć przez Wi-Fi, NFC, Bluetooth. Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch4 SM-R870 44 mm pozwala na dokonywanie płatności zbliżeniowej poprzez Google Play. Nie da się ukryć, że urządzenie posiada szereg przydatnych funkcji, którymi można cieszyć nawet do 40 godzin. Powód? Smartwatch posiada baterię o pojemności 361 mAh, którą można ładować od 0 do 100% w krótkim czasie.

Grill elektryczny Concept GE2030 SMART

Grill elektryczny Concept GE2030 SMART

Grill elektryczny Concept GE2030 SMART to uniwersalny prezent dla Dziadka czy Babci, którzy uwielbiają spędzać wolny czas w kuchni, przyrządzając ulubione posiłki dla swoich bliskich. Urządzenie pozwala na całoroczne grillowanie steków, ryb, kiełbas, warzyw, tostów, czy panini z kurczakiem. Warto podkreślić, że ten elektroniczny sprzęt nie generuje dymu, zatem może być spokojnie wykorzystywany w każdej kuchni. Grill elektryczny Concept GE2030 SMART został wyposażony w wysokiej jakości aluminiowe płytki, które nie tylko równomiernie rozprowadzają ciepło na całej powierzchni, ale również są nieprzywierające. Czyszczenie grilla po przyrządzonym posiłku jest szybkie i proste. Urządzenie posiada specjalny pojemnik do zbierania nadmiaru soku oraz tłuszczu, który po zdemontowaniu można myć w zmywarce. Dodatkowo grill został wyposażony w osiem, wstępnie ustawionych programów grillowania jak: boczek, stek, drób, ryby, wieprzowina, kanapki, rozmrażanie, kiełbaski, a także stopień wysmażenia mięsa (tzn. poziom RARE, MEDIUM, WELL-DONE)! Niemniej, użytkownicy mogą wybierać temperaturę według własnych potrzeb. Z pewnością cyfrowy wyświetlacz ułatwi sprawę.

Krajalnica uniwersalna GRAEF SKS 50000

Krajalnica uniwersalna GRAEF SKS 50000

Krajalnica uniwersalna GRAEF SKS 50000 to niezbędnik każdej kuchni. Z pewnością z takiego, elektronicznego prezentu ucieszy się każda Babcia i Dziadek. Urządzenie jest w pełni kompaktowe, a metalowa obudowa sprawa, że krajalnica doskonale prezentuje się w kuchni. Sprzęt został wyposażony w płynną regulację grubości krojenia (tzn. w zakresie 0-30 mm), a także przełącznik chwilowego działania, jak i pracy ciągłej. Ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej krajalnicy GRAEF SKS 50000 są w stanie przeciąć najtwardsze skorupy. Co ciekawe, producent pomyślał o odpowiednich zabezpieczeniach przed dziećmi. Krajalnica posiada specjalny pojemnik, do którego wpadają pokrojone produkty, a także nasadkę MiniSlice ułatwiającą cięcie małych artykułów spożywczych. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta, tak samo jak i jego czyszczenie. Jedno jest pewne, wnuczkowie nie powinni ociągać się z decyzją tylko wybrać prezent, który ucieszy ich Babcie i Dziadków.

Gdzie znaleźć odpowiedni prezent na Dzień Babci i Dziadka? To proste, w sklepie MatrixMedia.pl!